Osiedle mieszkaniowe w Margate z oknami dachowymi Keylite

Osiedle Brooke Close powstało w mieście Margate położonym w Wielkiej Brytanii. Do budowy wykorzystano tam okna dachowe marki Keylite, charakteryzujące się nowoczesnym wyglądem. Znajdziemy tam ponad czterdzieści domów, wyposażonych w zintegrowane kuchnie.

Osiedle mieszkaniowe w Margate z oknami dachowymi Keylite

Zaprojektowana przez firmę architektoniczną Urban Surveying i Design Ltd inwestycja, zbudowana przez szanowanych lokalnych wykonawców PCR Projects zawierała 60 okien dachowych Polar PVC o środkowej osi obrotu, dwa okna o środkowej osi obrotu z białym wykończeniem, pakiet dwuszybowy Thermal, z funkcją oddymiania, zostały zainstalowane w każdym budynku.

Scott Ridgen, dyrektor naczelny w Urban Surveying i Design Ltd stwierdził:

Jesteśmy firmą projektową, więc estetyka okien dachowych Keylite bardzo przypadła nam do gustu, zwłaszcza jeśli wiemy jak dobrze będą prezentować się na liniach dachowych.

Zachęcił nas również fakt, że okna oferują dobrą jakość w rozsądnej cenie. W rzeczywistości poszliśmy o krok dalej i zamówiliśmy więcęj okien dachowych Keylite do innego projektu, nad którym obecnie pracujemy, więc możemy śmiało powiedzieć, iż jesteśmy zachwyceni.

Po raz pierwszy zapoznałem się z oknami dachowymi Keylite kiedy pracowałem nad niewielką inwestycją obejmującą zaledwie siedem domów w Walmer nieopodal Deal w okręgu Dover. Mój doradca Paul White z firmy budowlanej Buildbase Heme Bay polecił mi firmę Keylite, a następnie zamontowaliśmy dużą ilość jej okien dachowych w domach na tym osiedlu.

Byłem pod wrażeniem produktu, więc ponownie użyłem okien dachowych Keylite dla osiedla Roman Fields. Współpraca z Paulem była wspaniała, otrzymaliśmy okna dachowe za przyzwoitą cenę, zostały dostarczone w ciągu trzech dni.

Jako były stolarz i cieśla, jednym z moich priorytetów jest praktyczność i łatwość montażu. Okna dachowe Keylite są fantastyczne pod tym względem, są niesamowicie proste w montażu, podwykonawca pracujący przy tym projekcie, firma Complete Roofing zgodziła się, że są szybsze w montażu niż inne okna dachowe, z którymi pracowali wcześniej, co pozwala zaoszczędzić czas i ułatwia pracę.

Gary Lambert, dyrektor w firmie Complete Roofing powiedział:

Okna dachowe Keylite były przyjemne w montażu. Kątowniki Flick-Fit są wstępnie dopasowane do okna, dzięki czemu można jest szybko i łatwo zamontować w przygotowanym otworze dachowym. Nie wahalibyśmy się, żeby pracować z nimi ponownie.

Tony Cooper, kierownik projektu budowlanego dodaje:

Okna dachowe Keylite są dobre dla szczelności, co jest świetne dla SAP i właścicieli domów, którzy uwielbiają światło i przewiewną estetykę, jaką okna wnoszą do domu. Agenci nieruchomości osiedla Roman Fields Miles i Barr sprzedali wszystkie domy na tym terenie.

Janagan Kanesalingam, kierownik ds. sprzedaży obszarowej w Keylite dodaje:

Byliśmy zachwyceni słysząc jak duży wpływ miały nasze produkty na osiedle Roman Fields. W Keylite szczycimy się innowacyjnością i unikalnymi funkcjami, takimi jak kątowniki Flick-Fit, zintegrowany rozszerzający się kołnierz termiczny i sprężyny palcowe zawiasów skrzydła, co sprawia, że instalacja okien jest szybsza i łatwiejsza dla firm budowlanych i instalatorów, a także oferuje właścicielom domów spokój ducha.

 

Tony Cooper podsumował:

Nie mogę wyrazić jak duże wrażenie zrobiła na nas firma Keylite. Sprawili, że nasza praca, jako wykonawcy jest o wiele łatwiejsza. Jesteśmy zadowoleni, że zdecydowaliśmy się użyć okien dachowych Keylite w inwestycji Roman Fields i jesteśmy pewni, że użyjemy ich także w następnych projektach.

Użyte produkty:

  • 60x Okna dachowe Keylite Polar PVC otwierane obrotowo, pakiet szybowy Thermal
  • 2x Okna dachowe Keylite TCP otwierane obrotowo, wykończenie białe, pakiet szybowy Thermal, system oddymiania
  • Zestaw kołnierzy

Tony Cooper, kierownik projektu budowlanego powiedział:

Budowa dla tej konkretnej inwestycji rozpoczęła się pod koniec września 2018 roku, po zakończeniu badań archeologicznych i spełnieniu wymogów planowania. Budowa opóźniła się o kilka tygodni z powodu pandemii COVID-19, ale mimo tego jesteśmy zadowoleni z tego co stworzyliśmy.

 

źródło i zdjęcia: Keylite

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT