Nowe osiedle Green Hills

Firma Kingswood Homes z Preston zaprezentowała nowe osiedle. Wiejskie dziedzińce, wspólne przestrzenie zielone i dwie łączące się ze sobą wioski - na tym terenie powstanie docelowo aż 167 domów.

Nowe osiedle Green Hills

Oszałamiające pionowe okna dachowe Keylite stworzyły przestronną, otwartą przestrzeń, dostarczając zarówno dużą ilość światła jak i wentylacji pomieszczeniom, zapewniając jednocześnie estetykę, w pełni wykorzystującą wiejskie krajobrazy. Białe wykończenie okien dachowych uzupełniło współczesny charakter wnętrza.

- Nic w tej inwestycji nie jest standardowe. Tylko w pierwszej fazie projektu jest 41 typów domów, co nie jest spotykane w nowoczesnym budownictwie; większe niż przeciętne przestrzenie mieszkalne, materiały dobrane tak aby odzwierciedlały wiejską lokalizację i duży nacisk na życie społeczności. - Paul Jones, Kingswood Homes – UK Ltd.

Green Hills Blackburn został ukoronowany nagrodą ‘Large Housing Development of the Year’ w prestiżowym konkursie Insider Residental Property Awards w 2018 roku.

Zwycięzca mógł być tylko jeden, sędziowie uznali, że sama liczba pięknie zaprojektowanych domów na zamówienie, jakość budowy, różnorodność stylowych materiałów, a także niesamowite zagospodarowanie terenu Green Hills sprawiły, że wyróżniał się na tle innych.

Użyte produkty:

  • Okna kolankowe (Combi VBL) – Rozmiar 780×950, uchylne, wykończenie białe
  • Okna kolankowe (Combi VBL) – Rozmiar 780×1180, uchylne, wykończenie białe
  • Zestawy kołnierzy do okien kolankowych – profil wysoki (DTRF)
  • Okna dachowe otwierane obrotowo, seria Prestige (CP) – Rozmiar 550×780, pakiet szybowy Thermal, wykończenie białe
  • Okna dachowe otwierane obrotowo, seria Prestige (CP) – Rozmiar 780×1180, pakiet szybowy Thermal, wykończenie białe
  • Zestawy kołnierzy do okien dachowych – profil wysoki (DTRF)

 

źródło i zdjęcia: Keylite

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT