Kontroluj system domofonowy przez interfejs telefoniczny

Z nowym Interfejsem Telefonicznym z oferty Fermax można kontrolować system domofonowy z każdego telefonu stacjonarnego lub komórkowego, bez względu na to gdzie jesteśmy.

Kontroluj system domofonowy przez interfejs telefoniczny

Wywołania są przekierowane na zewnątrz wykorzystując linię telefonicznej, pozwalając prowadzić rozmowę z gościem oraz umożliwiając otwarcie drzwi. Jest to doskonałe uzupełnienie każdego systemu domofonowego czy videodomofonowego.

Będąc w domu, możemy odebrać połączenie zarówno na unifonie/monitorze FERMAX lub na telefonie podłączonym do interfejsu (przewodowym lub bezprzewodowym), który ma możliwość odbioru połączeń zarówno z domofonu jak i linii telefonicznej. Połączenia z linii telefonicznej zawsze mają priorytet jeśli są realizowane w tym samym czasie. Interfejs telefoniczny jest montowany w budynku i podłączany do linii telefonicznej. Kompatybilny z analogowymi liniami RDSI / ADSL (wymagane użycie adaptera lub filtra).

Jeśli jesteś poza domem, możesz przekierować wywołania z domofonu/videodomofonu na dowolny numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego.

Nowy Interfejs Telefoniczny Fermax gwarantuje:

  • Przekierowanie rozmów. W przypadku nie odebrania rozmowy na odbiorniku wewnątrz lokalu w określonym czasie wywołanie jest przekierowywane na zaprogramowany numer telefonu.
  • Zdalny dostęp z zewnątrz (chroniony kodem PIN), do wszystkich funkcji dostępnych z telefonu podłączonego bezpośrednio do interfejsu: komunikacja z panelem, otwarcie drzwi, programowanie itdRegulacja głośności audio bezpośrednio z telefonu.
  • Dynamiczna zmiana trybu pracy pomiędzy duplex, półduplex, simplex.

źródło i zdjęcie: Fermax

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT