Nagroda dla firmy Ospel w XXVII edycji konkursu "Teraz Polska"

Firma OSPEL została nagrodzona w XXVII edycji Konkursu „Teraz Polska” w kategorii Produkty. Konkurs „Teraz Polska” ma charakter niekomercyjny. Jego zadaniem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin. Kapituła konkursu nagrodziła Godłem „Teraz Polska” 13 produktów, 9 usług, 3 przedsięwzięcia innowacyjne oraz 3 gminy.

Nagroda dla firmy Ospel w XXVII edycji konkursu "Teraz Polska"

- Godło Teraz Polska to najbardziej rozpoznawalny znak jakości promujący polskie produkty i usługi. Dla firmy OSPEL S.A. to wielki zaszczyt i uznanie wieloletniego doświadczenia w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego i zaangażowania pracowników.

- Zdecydowaliśmy się na udział w konkursie „Teraz Polska” ze względu na jego wysoki prestiż, rozpoznawalność i zaufanie wśród konsumentów. Liczyliśmy, że udział w konkursie będzie doskonałym narzędziem promocji marki OSPEL S.A. i jej produktów - Władysław Zając, prezes zarządu Ospel S.A.

Kolekcja SONATA to kompleksowe i funkcjonalne rozwiązanie aranżacyjne.

SONATA to modułowa, podtynkowa seria, zawierająca oprócz podstawowych łączników i gniazd wtyczkowych, także czujnik ruchu, regulator temperatury, ściemniacze oraz gniazda: antenowe, komputerowe, głośnikowe i telefoniczne.

Zróżnicowane pod względem użyteczności i bezpieczeństwa produkty, bez problemu znajdują zastosowanie w różnych pomieszczeniach, zarówno w salonach, sypialniach, korytarzach, jak też w bardziej wymagających przestrzeniach - kuchniach i łazienkach. Kolekcja została dodatkowo uzupełniona o uniwersalne, wielokrotne ramki, pozwalające na montaż poszczególnych produktów, zarówno pionowo, jak i poziomo, w zależności od potrzeb.

Fundacja „Teraz Polska” od ponad 25 lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Produkty z najnowszej serii SONATA stanowią bogatą gamę kolorystyczną umożliwiającą stworzenie indywidualnych projektów.

Dostępne są w tradycyjnej bieli, kolorze ecru oraz wersjach metalizowanych (szampański złoty, srebrny mat, czekoladowy metalik, czarny metalik), które doskonale wpisują się w stylistykę nowoczesnych i modernistycznych wnętrz. W ramach serii znajdziemy również wielokrotne ramki zewnętrzne wykonane ze szkła, aluminium, drewna, kamienia oraz stali szlachetnej, które zwiększają możliwości dekoracyjne osprzętu.

Szkło będzie szlachetną ozdobą i zaakcentuje wyrafinowany wystrój, z kolei ramki wykonane z naturalnych materiałów podkreślą minimalizm i będą doskonale komponować się z produktami w każdym kolorze.

Szczotkowana stal natomiast sprawdzi się przy realizacji nieco odważniejszych, nowatorskich projektów. Kolekcja SONATA jest doskonałym dowodem na to, że nawet z pozoru niewielki element wyposażenia może całkowicie odmienić charakter wnętrza, nadając mu niepowtarzalnego wdzięku i nowoczesnej elegancji.

Wręczenie statuetek odbyło się 29 maja 2017 r. podczas Gali „Teraz Polska” w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.

Źródło i zdjęcie: Ospel

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT