Junkers-Bosch nagradza najlepszych uczniów w programie JUNKERS SZKOLI

Junkers-Bosch od kilku lat wspiera edukację techniczną na poziomie szkół średnich prowadząc program JUNKERS SZKOLI. Zakończyła się jego czwarta edycja. Podczas finału nagrodzono 15 uczniów techników, którzy wyróżnili się doskonałą znajomością nowoczesnych systemów grzewczych. Wszyscy laureaci otrzymali elektronarzędzia Bosch, a najlepsza piątka dodatkowo voucher na kurs i egzamin dający uprawnienia wykonywania zawodu instalatora urządzeń grzewczych. W czterech edycjach programu wzięło udział 26 szkół i ponad 800 uczniów z całej Polski.

Junkers-Bosch nagradza najlepszych uczniów w programie JUNKERS SZKOLI

JUNKERS SZKOLI to program edukacyjny, który marka Junkers-Bosch prowadzi we współpracy ze szkołami średnimi, kształcącymi na kierunkach: technik gazownictwa, technik urządzeń sanitarnych i na kierunkach pokrewnych. Celem programu jest poszerzanie wiedzy uczniów w zakresie nowoczesnych urządzeń i systemów grzewczych. Uczestnicy zyskują przydatną na rynku pracy wiedzę ekspercką oraz biznesową. Program ma także na celu promocję zawodu instalatora urządzeń grzewczych.

W czwartej edycji programu organizowanej w roku szkolnym 2017/2018 wzięło udział 297 uczniów z 24 szkół z całej Polski. We wszystkich czterech edycjach programu wzięło udział łącznie ponad 800 uczniów z 26 szkół.

Laureaci IV edycji zostali wyłonieni na podstawie rankingu sumującego wyniki wszystkich trzech testów wiedzy. Piętnastu uczniów z najlepszym wynikiem w rankingu otrzymało nagrody od marki Junkers-Bosch.

W ramach programu "Junkers szkoli" firma Bosch zaprasza nauczycieli techników na szkolenia do Centrów Szkoleniowych Junkers-Bosch w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Następnie nauczyciele przekazują zdobytą wiedzę zainteresowanym uczniom, przygotowując ich do testów z trzech obszarów: techniki kondensacyjnej, techniki solarnej i pomp ciepła. Uczniowie z najlepszymi wynikami w testach zdobywają nagrody: m.in. elektronarzędzia marki Bosch.

Nagrodą główną jest kurs i egzamin na uprawnienia gazowe i elektryczne w zakresie eksploatacji. W ramach programu oferowane jest także szkolenie z przedsiębiorczości, które pozwala uzupełnić wiedzę praktyczną uczniów o kompetencje biznesowe.

Kolejna edycja programu rozpocznie się we wrześniu 2018 r.

źródło i zdjęcie: Junkers-Bosch

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT