MARINE - wandaloodporna wersja panelu domofonowego tylko w ofercie Fermax

MARINE jest wykonany ze stali nierdzewnej 316L o grubości 2,5 mm. Jest jednym z najbardziej odpornych paneli wejściowych Fermax ze względu na wysoką jakość komponentów oraz zastosowany proces produkcji.

MARINE - wandaloodporna wersja panelu domofonowego tylko w ofercie Fermax

MARINE to panel wejściowy dla projektów architektonicznych, które wymagają wyższego poziomu bezpieczeństwa lub miejsc o niekorzystnych warunkach klimatycznych. Dzięki stali nierdzewnej z ochroną IP54 IK09, MARINE jest dporny na korozję i wilgoć. Panele posiadają uszczelnienie z gumy komórkowej, która zapewnia idealne dopasowanie panelu do ściany zapobiegające filtracji wody i kurzu.

Prosta i podstawowa konstrukcja monoblokowa pozwala hiszpańskiej firmie oferować szeroki zakres specjalnych paneli. Fermax posiada linię do laserowego cięcia stali nierdzewnej. Proces ten zapewnia całkowitą elastyczność w produkcji niestandardowych paneli MARINE zgodnie z wymaganiami użytkownika końcowego, architekta czy inwestora. Do tego należy dołożyć krótki czas realizacji zamówień: panele specjalne są produkowane w ciągu 2 tygodni. Fermax jest jedynym producentem systemów domofonowych na świecie, który posiada własną linię produkcyjną paneli ze stali nierdzewnej.

Panele wandaloodporne od Fermax składają się z różnych elementów i urządzeń

  • Szerokokątna kamera w standardzie posiada wbudowane diody led dla lepszego doświetlenia obrazu w nocy i przy słabym oświetleniu. Wzmacniacz audio wykonany w technologii SMD i poddany procesowi tropikalizacji sprawia, iż jest odporny na ekstremalne warunki zewnętrzne.
  • Syntezer mowy, który emituje komunikat "Drzwi otwarte, proszę zamknij je za sobą" może zostać skonfigurowany w jednym z 32 języków. Głośnik zapewnia wysoką jakość dźwięku.
  • Przyciski MARINE są wandaloodporne, wykonane ze stali nierdzewnej. Posiadają zabezpieczenie przed blokowaniem. Te przyciski są przygotowane do pokonania wszelkich uderzeń. Wizytowniki wykonano z poliwęglanu o grubości 6mm.
  • Metaliczna klawiatura montowana w panelach cyfrowych wykonana z zamaku. Co więcej, ta klawiatura ma wbudowane podświetlenie.
  • Podczas montażu stosowane są śruby zabezpieczające przed wandalizmem. Tego typu śruby są odkręcane za pomocą klucza dostarczanego razem z panelem.
  • Ponadto, panele MARINE mogą posiadać wbudowane element kontroli dostępu, zarówno te dostarczane przez Fermax jak i inne wybrane przez klienta: klawiatury, czytniki zbliżeniowe czy czytniki biometryczne.


Co najlepsze, w panelach MARINE można spersonalizować logo inwestycji lub numerami każdego lokalu, czy nawet nazwiskami lokatorów. Fermax wykorzystuje do tego laserowe grawerowanie. Jest to z pewnością dodatkowa wartość i wyjątkowość stosowana w najbardziej prestiżowych inwestycjach i dla najbardziej wymagających klientów.

Jeśli chodzi natomiast o proces montażu to instalacja paneli MARINE jest łatwa gdyż moduły w panelach są już wstępnie zaprogramowane co ułatwia pracę instalatorom i integratorom systemów.

źródło i zdjęcia: Fermax Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT