Zielone Oczyszczalnie - zakończenie inwestycji w Gminie Czastary

Firma Zielone Oczyszczalnie zakończyła dużą inwestycję - budowę przydomowych, biologicznych oczyszczalni ścieków w Gminie Czastary. Doświadczenia zdobyte przy realizacji tej inwestycji z pewnością przyczynią się do podniesienia jakości usług zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych.

Zielone Oczyszczalnie - zakończenie inwestycji w Gminie Czastary

Podczas prac firma Zielone Oczyszczalnie zamontowała 90 sztuk oczyszczalni w miejscowościach: Czastary, Jaśki, Krajanka, Nalepa, Przywory, Jaworek (Wełny). Było to duże wyzwanie dla firmy, gdyż inwestycja obejmowała rozległy teren gminy. Wymagało to zgrania logistyki dostaw i zakupów urządzeń, materiałów hydraulicznych i materiałów budowlanych. Dzięki zaangażowaniu pracowników zadanie zostało ukończone w terminie. Oczyszczalnie już działają, a wyniki badań laboratoryjnych pokazują, iż osiągają założoną efektywność oczyszczania.

Firma Zielone Oczyszczalnie dziękuje władzom gminy za pomoc i życzliwość, inżynierowi nadzoru inwestorskiego za bardzo dobrą współpracę i wszystkim mieszkańcom za wyrozumiałość i niedogodności związane z realizacją inwestycji. Podziękowania należą się także jednostce OSP w Czastarach oraz sołtysowi Krajanek za udostępnienie placu do magazynowania materiału budowlanego.

źródło i zdjęcie: Zielone Oczyszczalnie

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT