THERMOSILESIA CoolDay

Rusza THERMOSILESIA CoolDay - cykl spotkań szkoleniowych organizowanych w różnych częściach Polski przez dystrybutora klimatyzacji THERMOSILESIA oraz firmę LG. Celem THERMOSILESIA CoolDay jest prezentacja nowości w ofercie produktowej marki LG oraz promowanie wiedzy o F-gazach.

THERMOSILESIA CoolDay

Na spotkaniu można więc będzie zobaczyć i pozyskać informację o nowych urządzeniach LG: ARTCOOL, Deluxe oraz Standard Plus, a także porozmawiać z Pawłem Olszewskim - ekspertem w dziedzinie F-gazów.  Nasz ekspert jest Członkiem Zarządu oraz rzeczoznawcą Krajowej Izby Gospodarczej Chłodnictwa i Klimatyzacji, a także egzaminatorem na certyfikat F-gazowy.

THERMOSILESIA CoolDay odbędą się na Śląsku, we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie oraz Krakowie. Szczegóły na temat organizowanych eventów (dat, miejsc)  można uzyskać u doradców handlowych THERMOSILESIA. Liczba miejsc na poszczególnych spotkaniach jest ograniczona.

THERMOSILESIA jest liderem dystrybucji klimatyzacji w Polsce. W ofercie firmy znajdują się urządzenia klimatyzacyjne topowych producentów: LG, ROTENSO, Mitsubishi oraz VIVAX, a także akcesoria montażowe IVENSIS, rury miedziane w otulinie TIVENTO, pompki skroplin SWEDO. Wkrótce do sprzedaży zostanie wprowadzona chemia profesjonalna marki CLEANAIRIX.

źródło i zdjęcie: THERMOSILESIA

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT