Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Co branża pozna na Budmie 2017?

Wśród 80 targów i 400 kongresów odbywających się co roku w Poznaniu, BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami.

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Co branża pozna na Budmie 2017?

BUDMA przyciąga rokrocznie kilkadziesiąt tysięcy specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkaniami biznesowymi.

BUDMA 2017 DLA HANDLU

DZIEŃ DYSTRYBUTORA (7 lutego 2017 r.), to kontraktacje, rozmowy handlowe i specjalne warsztaty dedykowane kupcom. Pierwszego dnia targów, z myślą o handlowcach, prezentowane są nowe rozwiązania, w tym debiuty rynkowe w ramach Klubu Premier BUDMA. Program HOSTED BUYERS pozwala na spotkania biznesowe z przedstawicielami najważniejszych europejskich grup zakupowych sektora budowlanego.

BUDMA 2017 DLA ARCHITEKTA

FORUM ARCHITEKTURY to spotkanie w którym bierze udział blisko 5 tysięcy architektów i projektantów. Spotkania z gwiazdą architektury światowego formatu (w poprzednich edycjach udział wzięli m.in.: Robert Konieczny, Tomasz Konior, Renato Rizzi, Rainer Mahlamaki oraz Alberto Veiga); Strada di Architettura, czyli prezentacja w szczególny i inspirujący sposób produktów oraz rozwiązań charakteryzujących się unikatowym designem, ale też funkcjonalnością i jakością; warsztaty i konkursy dla młodych adeptów sztuki architektonicznej; Gra Miejska - rywalizacja i zabawa w niecodziennych okolicznościach. Wydarzenia dla architektów i projektantów organizowane są wspólnie z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów RP.

BUDMA 2017 DLA WYKONAWCY

MONTERIADA to interaktywne spotkanie z monterami, dystrybutorami stolarki oraz odbiorcami końcowymi. Czas ten wypełniony jest prezentacjami prawidłowych technik montażowych podczas specjalnych pokazów dobrego montażu drzwi, okien, bram i osłon z wykorzystaniem nowoczesnych systemów montażowych, mocowań oraz narzędzi.

STREFA FACHOWCA to dynamiczne i interaktywne strefy dające możliwość poznania, własnoręcznego sprawdzenia zalet prezentowanego innowacyjnego sprzętu budowlanego, narzędzi i materiałów, a także wygrania cennych nagród w licznych konkursach oraz zawodach. Tutaj zobaczyć można w akcji "mistrzów fachu" z takich specjalności jak: dekarze, parkieciarze, płytkarze czy posadzkarze.

BUDMA 2017 DLA INWESTORA

Każdy budujący będzie mógł poszerzyć swoją wiedzę o wymogi legislacyjne, uczestniczyć w prezentacjach dobrych praktyk, oraz poznać ekonomię w budownictwie.

źródło i zdjęcie: MTP Poznań

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT