Nowoczesne i wydajne grzejniki Jaga

Grzejniki belgijskiej marki Jaga przełamują wszelkie możliwe stereotypy, jeśli chodzi o pojęcie klasycznego grzejnika. Działają w superwydajnej, ekonomicznej technologii Low-H2O, są trwałe (30 lat gwarancji), dobrze zaprojektowane, a bogata karta kolorów może przyprawić o zawrót głowy.

Nowoczesne i wydajne grzejniki Jaga

Przykładem jest grzejnik ścienny Play, którego obudowa została wykonana z lakierowanej płyty MDF. Oprócz klasycznych wersji (czarnej, białej oraz czarno-białej) w standardowej ofercie dostępne są kolorowe opcje przygotowane z myślą o najmłodszych użytkownikach:

• Play4Girl - grzejnik utrzymany w dwóch odcieniach różu, czerwieni i błękitu

• Play4Boy - grzejnik, w którego kolorystyce dominuje rozbielony błękit, niebieski, ecru oraz groszkowa zieleń.

Grzejnik Jaga Play4Girl
Grzejnik Jaga Play4Boy
Grzejnik Jaga Play4GirlGrzejnik Jaga Play4Boy

Kolorystyczny miks jest możliwy dzięki temu, że obudowa grzejnika składa się z części (4 lub 6, w zależności od rozmiaru jednostki). W parze z atrakcyjnością estetyczną grzejnika Play idzie bezpieczeństwo użytkowania przez najmłodszych, czemu sprzyjają zaokrąglone brzegi, "miękkość" materiału oraz zintegrowanie głowicy termostatycznej z obudową. Gdyby te warianty kolorystyczne okazały się niewystarczające, firma Jaga oferuje klientowi możliwość wykonania grzejnika Play z indywidualną grafiką (zdjęcie poniżej).

Grzejnik Jaga Play

W grzejniku stojącym Jaga również można "poszaleć" z kolorem, czego dowodem jest model Freedom. W wersji podstawowej jest to monochromatyczna jednostka, która w opcji indywidualnej może pokryć się kolorami. Modułowa konstrukcja obudowy umożliwia dowolne kreowanie wyglądu urządzenia poprzez łączenie elementów w różnych barwach. O tym jak wygląda grzejnik Freedom, tak naprawdę decyduje jego użytkownik, który ma do dyspozycji bogatą paletę barw, wiele wymiarów oraz dwie wersje użytkowe grzejnika (z opcją klimatyzacji lub bez niej).

Grzejnik Jaga Freedom

Grupą produktów, gdzie kolor gra jedną z głównych ról, są grzejniki dekoracyjne. Najbardziej niezwykłymi kolorami, jakie można znaleźć w ofercie Jaga, są złoto i platyna stworzone na potrzeby grzejnika Jaga Moon (zdjęcie poniżej).

Grzejnik Jaga Moon - złoty
Grzejnik Jaga Moon - platyna
Grzejnik Jaga Moon - złoty
Grzejnik Jaga Moon - platyna

Więcej informacji na temat oferty grzejników marki Jaga można znaleźć na stronie internetowej firmy Jaga Polska Sp. z o.o. pod adresem: www.jaga.com.pl

Grzejnik Jaga Iguana Plus
Grzejnik Jaga Sani Louvre
Grzejnik Jaga Iguana Plus
Grzejnik Jaga Sani Louvre
Grzejnik Jaga Heatwave
Grzejnik Jaga Heatwave

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT