Grzejniki podtynkowe 3THERMO

Wybór odpowiedniego systemu ogrzewania pomieszczeń jest uwarunkowany wieloma czynnikami, których spełnienie powinno gwarantować efektywne dostarczenie ciepła. Co jednak w sytuacji, gdy chcemy uniknąć wieszania tradycyjnych grzejników, a nasza podłoga nie jest odpowiednia do zastosowania typowego systemu płaszczyznowego?

Grzejniki podtynkowe 3THERMO

Nowością w zakresie systemów ogrzewania są produkty firmy 3THERMO. Grzejniki podtynkowe 3THERMO zmieniają ściany budynków w aktywne przegrody termiczne, które emitując ciepło, odgradzają wnętrze od zimnego otoczenia.

Jak to działa?

Grzejnik podtynkowy 3THERMO został skonstruowany z myślą o zapewnieniu 100% bezpieczeństwa instalacji. W przeciwieństwie do rozwiązań płaszczyznowych, takich jak ogrzewanie podłogowe i maty kapilarne, woda w grzejnikach 3THERMO występuje tylko w dolnym kolektorze grzejnika. Takie rozwiązanie pozwala na wiercenie w ścianach bez obawy o uszkodzenie instalacji grzewczej czy wyciek, jak to bywa w przypadku innych systemów płaszczyznowych.

 Grzejniki podtynkowe 3THERMO

Grzejnik podtynkowy 3THERMO - budowa

Konstrukcja grzejnika podtynkowego jest wykonana jest z ażurowej siatki ze stopu aluminium. Wyklucza to ryzyko powstawania spękań warstwy tynku i działa jak wzmocnienie konstrukcyjne dla zaprawy i nie powoduje przebarwień na ścianie.

Bezpieczeństwo na lata

Systemy ścienne 3THERMO, zamontowane w miejscach powstawania największych strat cieplnych - w ścianach zewnętrznych, stropodachach, są gwarancją efektywnego dostarczenia ciepła i bezpieczeństwa użytkowania przez wiele lat.

Grzejniki podtynkowe 3THERMO
Grzejniki podtynkowe 3THERMO

Więcej informacji na temat rozwiązań firmy 3THERMO na stronie www.3THERMO.com.

Źródło i zdjęcia: 3THERMO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT