Klub Instalatora targów Instalacje 2016. Zobacz, co się działo!

Jeśli nie byłeś w tym roku na Instalacjach lub chcesz sobie przypomnieć targową atmosferę, zapraszamy do przeczytania relacji. Na stoisku Grupy SBS można było zdobyć bardzo wiele fachowych informacji. Specjalna strefa dedykowana była systemom fotowoltaicznym Keller. Na scenie wszyscy chętni mogli zgrzewać system polipropylenowy Nanopanel, tworząc z niego ciekawe formy i otrzymując za to cenne nagrody.

Klub Instalatora targów Instalacje 2016. Zobacz, co się działo!

Targi instalacyjne 2016 

Osobne miejsce przeznaczono także na prezentację grzejnika Keller TX6 oraz nowoczesnych produktów do kotłowni - kotła kondensacyjnego Keller Windsor, zasobnika c.w.u. Keller, pompy ciepła Keller HP 265 i stacji zmiękczającej Keller Family. Zainteresowani mogli również otrzymać katalog z pełną ofertą produktów marek Keller, Delfin i Nanopanel.

Oprócz Grupy SBS, w Klubie Instalatora swoje stoiska miały takie marki jak: Aquaform, Armatura Kraków, Capricorn, Fitting, Fondital, Grohe, Hewalex, Idmar, IMI Hydronic Engineering, Immergas, Instal Projekt, Jeremias, KAN, Kisan, Krzys-Pol, Odlewnia Żeliwa, Purmo, Regulus, Saunier Duval, Siemens, Termo-Tech, Tweetop, Vaillant, Valsir.

Na wielu z nich można było wziąć udział w konkursach z nagrodami czy skorzystać z interesujących atrakcji dodatkowych. Stoiska były pełne fachowców, którzy z chęcią odpowiadali na każde pytanie dotyczące oferowanych przez nich produktów.

Każdego z targowych dni odbywały się konferencje dotyczące fotowoltaiki, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Specjaliści opowiadali w ich trakcie o:

  • podstawach teoretycznych działania ogniw fotowoltaicznych;
  • budowie i zasadach działania systemów fotowoltaicznych;
  • projektowaniu i doborze systemów fotowoltaicznych;
  • zasadach instalowania systemów fotowoltaicznych;
  • uruchomieniu systemów fotowoltaicznych;
  • monitorowaniu systemów fotowoltaicznych;
  • najczęściej popełnianych błędach;
  • konserwacji i serwisowaniu systemów fotowoltaicznych.

W Klubie Instalatora można było oglądać niesamowite pokazy cheerleaderek z grupy Cheerleaders Gdynia oraz występ Norbiego. Każdego dnia w Klubie Instalatora odbywały się dla targowych gości konkursy.

źródło i zdjęcie: Grupa SBS

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT