Przetwórstwo tworzyw sztucznych jedną z domen firmy Plast-Rol

W pierwszym okresie działalności Plastrol był firmą jednoosobową produkującą spinacze do bielizny oraz doniczki. W miarę upływu lat firma rozszerzyła obszar działalności i tak w dniu dzisiejszym z sukcesem zajmuje się przetwórstwem, rolnictwem i branżą elektrotechniczną, gdzie systematycznie powiększa swój asortyment.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych jedną z domen firmy Plast-Rol

Obecnie głównym elementem działalności jest produkcja i sprzedaż wyrobów elektroinstalacyjnych, w których skład wchodzą: wtyczki i gniazda, wyłączniki nożne i suwakowe, dzwonki domowe, puszki instalacyjne, płytki odgałęźne, system rur i koryt elektroinstalacyjnych. Prowadzimy sprzedaż całego asortymentu elektro-osprzętu poprzez sieć hurtowni na terenie całego kraju , jak również eksportujemy do takich krajów jak: Słowacja, Czechy, Ukraina, Litwa i Rosja.

Przetwórstwo tworzyw

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Produkujemy wyroby z tworzyw sztucznych metodą wtrysku zarówno z wykorzystaniem narzędzi zaprojektowanych przez nas, jak i narzędzi powierzonych przez klienta. Jako profesjonalny dostawca chcemy dostarczać produkty najwyższej jakości. Stale umacniamy swoją pozycję rynkową dynamicznie rozwijamy zakres produkowanych wyrobów w różnych branżach.

Park maszynowy

Posiadamy 30 wtryskarek o siłach zamykania od 25 do 400 ton. Dobrze wyposażony park maszynowy oraz praca na optymalnych parametrach pozwalają nam produkować elementy najwyższej jakości oferowane po atrakcyjnych cenach. Wtryskarki wyposażone są w nowoczesne układy sterujące, sterowanie rdzeniami, termostaty do stabilizacji temperatury formy, roboty, regulatory grzanych kanałów, peryferia, podajniki, suszarki.

źródło i zdjęcie: Plastrol

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT