Lepszy niż Lewandowski, czyli co potrafi instalator

Tytuł Mistrza Polski i główną nagrodę - nowego Citroena Berlingo otrzyma instalator, który wygra V Mistrzostwa Polski Instalatorów (MPI). Kto nim zostanie? Jaki uzyska czas? Czy poprawi dotychczasowy wynik? Wszystkiego dowiemy się już 27 kwietnia. Wtedy, podczas targów INSTALACJE w Poznaniu (25-28 kwietnia 2016, teren Międzynarodowych Targów Poznańskich) odbędzie się wielki mistrzowski finał.

Lepszy niż Lewandowski, czyli co potrafi instalator

Eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów rozpoczęły się już wiosną 2015 r. i miały formę wyjazdową. Rozegrano je w trzynastu miastach Polski, a najlepszy czas uzyskał startujący we Wrocławiu Adrian Puzio, który czynności konkursowe wykonał w czasie: 2 minuty oraz 38,63 sekundy. Łącznie do finału dostało się 39 instalatorów (trzech z każdego miasta).

Zgodnie z regulaminem instalatorzy mieli do wykonania, w jak najkrótszym czasie, siedemnaście czynności konkursowych na przygotowanym modelu instalacji. Wśród nich był m.in. montaż pompy, odpowietrznika, głowicy termostatycznej czy trójnika powietrzno-spalinowego. Ci, którzy nie zdążyli wziąć udziału w eliminacjach wyjazdowych mogą jeszcze spróbować swoich sił w eliminacjach uzupełniających, które odbędą się podczas dwóch pierwszych dni targów INSTALCJE (25 i 26 kwietnia). Na najlepszych czeka jeszcze 60 wolnych miejsc w finale.

Organizatorami V Mistrzostw Polski Instalatorów są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz firma ARDO, a partnerami-sponsorami zostały firmy: AFRISO, BROTJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT. Organizatorem targów INSTALACJE są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Równolegle odbędą się Targi Ciepła Systemowego (TCS) współorganizowane z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie.

Więcej na www.instalacje.mtp.pl, facebook: Instalacje On Tour - Mistrzostwa Polski Instalatorów.

Zachęcamy również do przeczytania rozmowy z Adrianem Puzio.

źródło i zdjęcie: MTP Poznań

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT