Narzędzia Hilti wyróżnione w konsumenckim konkursie Superbrands

Marka Hilti została wyróżniona w 10. edycji konsumenckiego badania siły i wizerunku marki - Superbrands 2015/16. Tytuł został przyznany produktom firmy w podkategorii Elektronarzędzia, należącej do kategorii Remont i wykończenie domu. Wyróżnienie to otrzymują najsilniejsze marki na rynku, na podstawie oceny rekomendacji i znajomości konsumentów.

Narzędzia Hilti wyróżnione w konsumenckim konkursie Superbrands

Superbrands to wyróżnienie przyznawane przez konsumentów, które potwierdza nie tylko rozpoznawalność marki i jej produktów, ale przede wszystkim zaufanie jakim darzą ją klienci.

W tegorocznej edycji badania firma Hilti została doceniona, jako jedna z najsilniejszych wizerunkowo marek w podkategorii Elektronarzędzia.

Na rynku elektronarzędzi dostępnych jest bardzo wiele produktów różnych marek. Cieszymy się, że właśnie nasze urządzenia zostały docenione przez nabywców w Polsce. Nagroda Superbrands to dla nas najlepsza ocena jakości naszych produktów, wystawiona przez klientów, powiedział Krzysztof Wilk, Kierownik Produktu, Technika urządzeń akumulatorowych, Hilti (Poland).

Tegoroczna, 10. edycja badania Superbrands w Polsce, została zrealizowana przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia we wrześniu 2015 r., na próbie ponad 15,5 tys. konsumentów. W zestawieniu uwzględnionych zostało ponad 2300 marek, w 110 kategoriach produktów i usług. Pomiarowi poddane zostały: wspomagana znajomość marki, skłonność do polecenia oraz kapitał marki.

źródło: Hilti

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT