Prezes Danfoss Poland na ekranie TV w programie "Kryptonim Szef"

W najbliższym odcinku programu "Kryptonim Szef", prezes Adam Jędrzejczak sprawdzi jak działa zarządzana przez niego firma. Jako Michał Kozłowski będzie pracował incognito na różnych stanowiskach w trzech fabrykach Danfoss w Polsce. Czego prezes w przebraniu dowie się od pracowników na temat firmy? Przekonamy się już w środę, 28 października o godzinie 20:25 w TVP1.

Prezes Danfoss Poland na ekranie TV w programie "Kryptonim Szef"

Po raz kolejny w programie "Kryptonim Szef" prezes zostanie poddany spektakularnej metamorfozie i zatrudni się na różnych stanowiskach w zarządzanej przez siebie firmie. W odcinku poświęconym firmie Danfoss Poland, Adam Jędrzejczak jako Michał Kozłowski szybko przekona się, jak wyczerpująca może być praca na produkcji. Zostanie poddany ciężkim próbom, pracując jako magazynier komponentów, pomocnik koordynatora przy produkcji węzłów cieplnych oraz monter na liniach produkcyjnych i operator maszyn. Okaże się, że praca na hali produkcyjnej przerośnie prezesa: Nie pamiętam kiedy fizycznie tak ciężko pracowałem, mówi Adam Jędrzejczak i dodaje: Zarządzając firmą, warto wyjść ze swoich gabinetów - nie da się zajrzeć do wnętrza firmy bez ubrudzenia się trochę.

Jak prezes Danfoss odnajdzie się w nowej roli? Czy odkryje w firmie obszary wymagające poprawy? Przekonamy się już w środę, 28 października o godzinie 20:25 w TVP1.

"Kryptonim Szef"
to polska adaptacja popularnego w świecie formatu zagranicznego o nazwie "Undercover Boss". W towarzystwie kamer, szefowie dużych, prężnie działających na polskim rynku firm, zatrudniają się we własnych przedsiębiorstwach na różnych stanowiskach. Zmieniają swój wygląd i ubiór. Na tydzień opuszczają rodzinny dom i wyruszają w podróż po Polsce. Danfoss Poland został wybrany do udziału w programie jako jedna z 10 wiodących na polskim rynku firm.

źródło i zdjęcie: Danfoss Poland

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT