Rynek kolektorów słonecznych w Polsce 2015

Instytut Energetyki Odnawialnej opublikował raport (siódma edycja) "Rynek kolektorów słonecznych w Polsce". Publikacja zawiera m.in.: statystyki sprzedaży instalacji słonecznych, sprzedaż w regionach Polski, sprzedaż instalacji słonecznych w podziale na systemy ogrzewania, rozkład inwestycji ze względu na finansowanie, export oraz import kolektorów słonecznych. Do końca września raport w promocyjnej cenie.

Rynek kolektorów słonecznych w Polsce 2015

Raport "Rynek kolektorów słonecznych w Polsce" zawiera także informacje o zatrudnieniu w sektorze, łańcuchu dostaw w sektorze, analizę zmian cen powierzchni całkowitej i apertury na przestrzeni 4 lat, dane statystyczne kolektorów słonecznych dostępnych na rynku polskim w latach 2010-2015, analizę cen kolektorów słonecznych oraz pokazuje polski rynek instalacji słonecznych na tle UE.

Zasadnicze i szczegółowe dane statystyczne w raporcie pochodzą z corocznych badań rynku kolektorów słonecznych w Polsce prowadzonych już  od 11 lat przy współpracy z czołowymi producentami i dystrybutorami systemów słonecznych: Biawar, Caldoris, Ensol, Geres Asco, Galmet, Hewalex, Skorut, Soleko, Stiebel Eltron, Sunex,, Watt, Vaillant, Viessmann.

źródło i zdjęcie: IEO

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT