Mitsubishi Electric (LES) zaprasza na nowy cykl szkoleniowy

Rusza nowy sezon szkoleń prowadzonych w Centrum Szkoleniowym Mitsubishi Electric (Living Environment Systems) w Warszawie. Szkolenia obejmują tematykę z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i ogrzewnictwa i dotyczą całej gamy produktów i rozwiązań oferowanych przez Mitsubishi Electric w Polsce. Uczestnicy po zakończeniu szkolenia, w zależności od jego rodzaju otrzymują Certyfikat bądź Dyplom.

Mitsubishi Electric (LES) zaprasza na nowy cykl szkoleniowy

Szkolenia prowadzone przez dział techniczno-szkoleniowy Mitsubishi Electric poświęcone są urządzeniom i rozwiązaniom oferowanym przez Mitsubishi Electric. Dotyczą budowy, zasad działania oraz sposobu uruchamiania systemów klimatyzacyjnych oraz grzewczych. Poszczególne rodzaje szkoleń dedykowane są systemom klimatyzacyjnym: Serii M, dedykowanej do mieszkań, małych biur oraz obiektów usługowych; serii Mr. Slim, przeznaczonej do pracy w obiektach komercyjnych oraz serii City Multi, w której skład wchodzą duże, wysoce wydajne, przeznaczone do wymagających budynków systemy VRF. Sezon szkoleniowy rozpoczyna seria spotkań dotyczących pomp ciepła powietrze-woda Ecodan. Pozostałe szkolenia dotyczyć będą także Automatyki do sterowania systemami VRF, jak również rekuperacji, czyli urządzeń Lossnay.

Szkolenia Mitsubishi Electric prowadzone są w Centrum Szkoleniowym Mitsubishi Electric (LES) w Warszawie, przy ul. Łopuszańskiej 38C, gdzie firma ma swoją polską siedzibę. Na życzenie partnerów, szkolenia będą także prowadzone w wybranych miastach Polski.

Zapisy na szkolenia przyjmowane są pod adresem: szkolenia-mitsubishi-les@mpl.mee.com

źródło i zdjęcie: Mitsubishi Electric

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT