Promocja firmy EBARA na oryginalne części zamienne

PROMOCJA LATO 2015 na oryginalne części zamienne EBARA trwa od 1 czerwca do 31 sierpnia 2015 roku. Promocji LATO 2015 nie można łączyć z innymi upustami. Towar zakupiony w ramach akcji promocyjnej nie podlega zwrotowi.

Promocja firmy EBARA na oryginalne części zamienne

EBARA Pompy Polska Sp. z o.o. to filia EBARA Pumps Europe S.p.A - europejskiej części japońskiego koncernu EBARA Corporation, który ma swoją siedzibę główną w Tokio i jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o obrotach ponad 3,5 miliarda EUR. EBARA jest jednym z największych producentów pomp na świecie. Oprócz polskiej spółki EBARA posiada także swoje filie w innych krajach Europy: w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech oraz Hiszpanii.

Działalność EBARA Pompy Polska to prowadzenie doradztwa technicznego w zakresie oferowanych pomp, dystrybucja pomp z centralnego magazynu w Warszawie poprzez sieć Autoryzowanych Dystrybutorów na teranie kraju oraz prowadzenie serwisu naprawczego gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

EBARA oferuje pompy wykonane ze stali chromoniklowej oraz żeliwa przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowań. Do zastosowań przemysłowych, w instalacjach budowlanych oraz w ogrodnictwie i rolnictwie pompy wirowe z korpusem spiralnym wykonane jako tzw: in-line i blokowe, wielostopniowe pompy hydroforowe, pompy głębinowe, oraz pompy do odprowadzania ścieków. Do zastosowań w gospodarstwach domowych: małe pompy hydroforowe, ogrodowe, głębinowe do studni wierconych i kopanych, zatapialne do odprowadzania brudnej wody i ścieków

źródło i zdjęcia: EBARA Pompy Polska Sp. z o.o.


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
EBARA Pompy Polska Sp. z o.o.
EBARA Pompy Polska Sp. z o.o.
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT