Piąta edycja programu stypendialnego Danfoss Poland

21 stycznia 2015 r. ruszyła piąta edycja Akademii Danfoss - programu stypendialnego, adresowanego do studentów kierunku technicznego i humanistycznego uczelni z województwa mazowieckiego i pomorskiego.

Piąta edycja programu stypendialnego Danfoss Poland

Każdego roku, trzech laureatów Akademii Danfoss otrzymuje stypendium w wysokości 5 000 zł oraz możliwość odbycia programu mentorskiego z dedykowanym ekspertem z firmy Danfoss Poland. Program opieki mentorskiej umożliwia poznanie sposobu funkcjonowania międzynarodowej korporacji oraz stanowi przygotowanie do świadomego działania w jej obszarach. Jest także unikalną szansą rozwoju osobistego oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Zdaniem Anny Sosińskiej, ubiegłorocznej laureatki Akademii Danfoss, obecnie Młodszego Specjalisty ds. Logistyki w Danfoss Poland, udział w programie stypendialnym pozwolił jej zmierzyć się z rzeczywistymi zadaniami realizowanymi w międzynarodowej organizacji i stanowił początek drogi zawodowej: Zdecydowałam się aplikować do programu Akademia Danfoss, ponieważ lubię podejmować wyzwania i zdobywać nowe doświadczenia. Uczestnictwo w programie było ciekawym przeżyciem, możliwością sprawdzenia swoich umiejętności oraz szansą dalszego rozwoju w firmie będącej globalnym liderem w dziedzinie rozwiązań energooszczędnych.

Akademia Danfoss to przede wszystkim szansa na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej. Wszyscy finaliści otrzymują możliwość odbycia płatnych praktyk w jednej z dwóch lokalizacji firmy Danfoss Poland w Grodzisku Mazowieckim lub w Tuchomiu.

Z roku na rok program stypendialny firmy Danfoss Poland zdobywa coraz większe uznanie nie tylko w środowisku studenckim, o czym świadczy rosnąca liczba zgłoszeń, ale i branżowym. W 2014 r. Akademia Danfoss otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Dobre Stypendia 2014" w kategorii "Programy stypendialne firm", organizowanym przez Fundację Dobra Sieć i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Aby wziąć udział w piątej edycji programu należy do 8 kwietnia 2015 r. wysłać CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@danfoss.pl. Następnie, na podstawie przysłanych zgłoszeń oraz rozmów kwalifikacyjnych komisja rekrutacyjna wyłoni 12 osób, które w kolejnych etapach konkursu będą musiały przygotować i zaprezentować case study, dotyczące tematyki technicznej lub humanistycznej, a także zaprezentować siebie przy pomocy multimedialnego CV.

Szczegóły dotyczące Akademii Danfoss można znaleźć na oficjalnej stronie programu www.danfoss.pl/akademia oraz facebook.com/DanfossAkademia, w Biurach Karier Politechniki Warszawskiej, Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Gdańskiego, a także podczas spotkań z udziałem ekspertów Danfoss na Wydziałach Politechniki Warszawskiej i Politechniki Gdańskiej.

Akademia Danfoss jest objęta honorowym patronatem Ambasady Królestwa Danii, Politechniki Gdańskiej, Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Gdańskiego, a także patronatem

źródło: materiały prasowe Danfoss

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT