Nowa paleta grzejników w ofercie Vogel&Noot

Wachlarz produktów Vogel&Noot został poszerzony o grupę grzejników kanałowych Intratherm. Cechą charakterystyczną tego produktu jest umiejscowienie w podłodze pod oknami, co sprawia, że stają się one niewidoczne dla użytkownika.

Nowa paleta grzejników w ofercie Vogel&Noot

Dzięki temu doskonale wkomponowują się w wystrój każdego wnętrza, zachowują jego estetykę i funkcjonalność, jednocześnie znakomicie spełniając swoje funkcje grzewcze. Intratherm, jako innowacyjne rozwiązanie architektoniczne, znajduje coraz szersze zastosowanie na rynku grzewczym - architekci coraz częściej wykorzystują je nie tylko w klasycznych pomieszczeniach, ale i w industrialnych loftach.

Grzejniki kanałowe Intratherm są doskonałym źródłem ciepła zapewniającym optymalną temperaturę w pomieszczeniach. Występują w wersjach z wentylatorem lub bez, posiadają zarówno funkcje grzania, jak i chłodzenia. Moc grzewcza przy parametrach 75/65/20 wynosi 173-7548W (w zależności od modelu i jego wielkości). Dł. 600-3500, wys. 90, 110,140, szer. 180,240,260,290,340,420. Dopełnieniem oferty są kratki maskujące wykonane z drewna, duraluminium bądź ze stali oraz liczne akcesoria (termostaty, siłownik elektryczny, przełączników obrotów czy też czujniki temperatury). Grzejniki kanałowe są dostępne w cenie już od 692 zł netto!

W bogatej ofercie Vogel&Noot znajdują się również grzejniki konwektorowe oraz kolumnowe. Grzejniki konwektorowe Kontec i Vonaris - idealnie odnajdują się tam, gdzie brak miejsca nie pozwala na umieszczenie standardowego grzejnika płytowego (np. przeszklona ściana lub nisko osadzone okna). Obszerny program produkcji, zaczynając już od wysokości 70 mm, a kończąc na 2200 mm, przy różnych długościach i głębokościach oraz bogata kolorystyka to ich atuty. Grzejnik konwektorowy składają się ze zgrzewanych, przewodzących wodę elementów grzewczych wykonanych z przewodów stalowych o przekroju prostokątnym.

Z kolei grzejniki kolumnowe LaserLine wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem (dzięki technologii spawania laserowego), a łączenia poszczególnych elementów grzejnika są niezauważalne. Metoda ta pozwala również na dokładne wykończenie wnętrza grzejnika, co znacząco wpływa na zmniejszenie ryzyka korozji. Grzejniki LaserLine są dostępne w wersji: standard, zaworowej z podłączeniem środkowym, Twin, Theke oraz Bank. Standardowo grzejniki LaserLine są wykonywane w kolorze RAL 9016 (śnieżnobiały), ale na Państwa życzenie możemy je wykonać również w innych kolorach RAL, sanitarnych, bądź metalicznych.

źródło i zdjęcia: Vogel&Noot Rettig Heating Sp. z o.o

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT