Konkurs firmy Zehnder - Projektujesz! Zyskujesz!

Projektujesz! Zyskujesz!. Zaprojektuj wnętrze, w którym pokażesz kultowy grzejnik Zehnder Charleston, wygraj wspaniałe nagrody i promuj swoje osiągnięcia! Firma Zehnder zaprasza architektów, projektantów wnętrz oraz studentów IV i V roku architektury lub projektowania wnętrz do udziału w trzeciej edycji konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w kwietniu 2015 r. Prace konkursowe można nadsyłać do 31.03.2015 r.

Konkurs firmy Zehnder - Projektujesz! Zyskujesz!

Współpraca się opłaca! W tegorocznej edycji projekty oceniane będą  w dwóch kategoriach "realizacje" oraz "wizualizacje". Najciekawsze prace zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi oraz atrakcyjnymi upominkami. Najlepszym firma Zehnder oferuje możliwość stałej współpracy na atrakcyjnych warunkach oraz promocji!! Wartość nagród pieniężnych to 30 000 zł !!!

Dla pierwszych 50 uczestników, którzy zgłoszą się do udziału w konkursie do 30.10.2014 r. przewidujemy dodatkowe upominki w postaci eleganckich i funkcjonalnych dysków przenośnych renomowanej marki. Aby zadeklarować uczestnictwo należy zarejestrować się w Strefie Architekta na stronie www.konkurszehnder.pl i potwierdzić udział w konkursie na adres email promocja@zehnder.pl, podając dane kontaktowe. Pełnoprawnym uczestnikiem konkursu stają się Państwo w momencie nadesłania pracy konkursowej.

Uczestnikom konkursu firma Zehnder oferuje możliwość stałej współpracy
, opartej na wyższym bonusie projektowym, bez względu na to jaki produkt marki Zehnder zostanie użyty w zrealizowanym poza konkursem projekcie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w kwietniu 2015 r. Prace konkursowe można nadsyłać do 31.03.2015 r. poprzez dedykowany serwer ftp.konkurs-zehnder.pl, do którego dostęp (login, hasło oraz instrukcję użytkowania) wygeneruje organizator po otrzymaniu zgłoszenia na adres promocja@zehnder.pl.

Mamy nadzieję, że również w edycji 3/2014 powstaną ciekawe, inspirujące projekty, celem konkursu jest bowiem kreowanie nowych, wspaniałych pomysłów w dziedzinie aranżacji wnętrz i promowanie innowacyjnych technologii. Wierzymy, że jak co roku umiejętności oraz inwencja twórcza uczestników konkursu, pozytywnie wszystkich zaskoczą. Z niecierpliwością czekamy na efekty!

Wszelkie szczegóły znajdziecie w naszej nowej Strefie Architekta na stronie www.konkurszehnder.pl Z uwagi na implementację nowego systemu rejestracji użytkowników, pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, iż dane do logowania wygenerowane przed 17.09.2014 r. nie są już aktywne i należy zarejestrować się ponownie. Obecnie proces ten jest automatyczny i pozwalana na samodzielną obsługę.

źródło i zdjęcia: Zehnder


Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT