Jakość powietrza to podstawa zdrowego domu

System Centralnego Odkurzania Beam znane są na całym świecie ze względu na swój system filtracji, który istotnie polepsza jakość powietrza w pomieszczeniach.

Jakość powietrza to podstawa zdrowego domu

Znane również z wyjątkowej siły czyszczenia i niespotykanie cichego działania, konstruowane są wyłącznie z najlepszych elementów, które zapewniają trwałość przez wiele lat. Poza łatwą instalacją w czasie budowy lub renowacji budynku, różnorodne techniki pozwalają też na zainstalowanie systemu Beam na każdym etapie.

Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że ponad 150 mln ludzi na całym świecie cierpi na astmę. Blisko 20% Europejczyków cierpi na alergię i astmę z powodu substancji wdychanych w pomieszczeniach... Z astmą i alergiami przybierającymi rozmiary epidemii – dotykają co piątego człowieka – rodziny szukają jak najtańszych rozwiązań, które pomogłyby im prowadzić normalne, aktywne życie.

System Centralnego Odkurzania Beam, do kilku razy silniejszy niż większość zwykłych odkurzaczy, może okazać się pomocny. System Beam usuwa praktycznie 99% brudu, cząsteczek kurzu, pyłu, roztoczy i innych alergenów z odkurzanych podłóg, zasłon, mebli i innych powierzchni, a następnie odprowadza je z części mieszkalnej domu do jednostki centralnej umieszczonej zazwyczaj w garażu, piwnicy czy pomieszczeniu gospodarczym. Jednocześnie oczyszczone w 98% powietrze z jednostki centralnej wydmuchiwane jest na zewnątrz. Zmniejsza to emisję alergenów do powietrza.

System Centralnego Odkurzania Beam możesz zainstalować w swoim domu, apartamentowcu, w kamienicy lub w mieszkaniu. Dystrybutor Beam może zainstalować system Beam w nowym lub istniejącym domu, zazwyczaj nie zakłócając przy tym Twojego spokoju i nie robiąc wielkiego bałaganu. Możesz nawet zainstalować System Centralnego Odkurzania Beam samodzielnie !

Przede wszystkim funkcjonalność

Uwolnij się od dźwigania odkurzacza po schodach ! Na co dzień System Centralnego odkurzania Beam to tylko lekki, elastyczny wąż ssący, który pozwala dotrzeć do każdego zakamarka mieszkania, nawet znacznie odległego od gniazda. Dzięki temu odkurzanie staje się przyjemnością.

Cisza, spokój i wygoda

Umieszczenie odkurzacza z dala od pomieszczeń mieszkalnych daje możliwość sprzątania nawet nocą. Pojemnik na zanieczyszczenia w odkurzaczach BEAM jest na tyle duży, że wystarczy oczyścić go co kilka miesięcy. Samo czyszczenie jest zadaniem niezwykle prostym – wystarczy odkręcić plastikowy pojemnik i wysypać zawartość do śmieci. Zbiornik ten posiada okienko, które pozwala na bieżąco sprawdzać stopień jego zapełnienia.

Akcesoria dla każdego

Szeroka gama akcesoriów do sprzątania zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wiele rodzajów szczotek do różnych powierzchni (do podłóg twardych, dywanów, kafli, tapicerek) oraz końcówek specjalistycznych (do sprzątania pod meblami, odkurzania klawiatury komputera, samochodu itp.) pozwala na wszechstronne wykorzystanie odkurzacza. Akcesoria dodatkowe, takie jak wieszaki i torby na ssawki, węże i rurki ułatwiają korzystanie z całego systemu.

Być może spodnie zastąpiły spódnice, Ale nic nie zastąpi mocy...

System Beam to kompletny zestaw centralnego odkurzania. Dzięki przemyślanym projektom i zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań, system Beam sprawia, że sprzątanie domu jest prostsze i zdrowsze.

źródło i zdjęcia: BEAM


Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT