Marmurowe grzejniki radiacyjne

Grzejniki marmurowe wykorzystują naturalne właściwości kamienia do akumulacji ciepła. Ogrzewają pomieszczenia na zasadzie promieniowania. Dostępne są w pięciu odmianach naturalnego kamienia: Madura, Kashmir, Volakas, Rosa, Verde.

Marmurowe grzejniki radiacyjne

Marmurowe grzejniki radiacyjne CG-MR przewidziane są do stosowania zarówno w budynkach użyteczności publicznej (recepcje, hole, biura) jak również w typowych pomieszczeniach mieszkalnych, w tym wilgotnych typu łazienki. Grzejnik przewidziany jest do montażu na ścianie za pomocą dołączonych uchwytów. Zainstalowane na tylnej ścianie grzejnika bolce umożliwiają mocowanie uchwytów zarówno na dłuższym jak i krótszym boku.

Powierzchnia grzejna wykonana jest z masywnej, polerowanej płyty marmurowej o grubości 3 cm. W płycie zabudowany jest element grzejny oraz bezpiecznik termiczny ograniczający temperaturę elementu grzejnego. Do sterowania temperaturą w miejscu zainstalowania grzejnika należy stosować zewnętrzny termostat z pomiarem temperatury otoczenia. Na tylnej ścianie grzejnika wyprowadzony jest 2-żyłowy przewód zasilający umożliwiający podłączenie grzejnika do puszki zasilającej.

Dostępne jest 5 wersji kolorystycznych płyty marmurowej (Madura - beżowy, Kaszmir - kremowy, Volakas - biały, Rosa - różowy, Verde - zielony). Ponieważ materiał płyty jest naturalny mogą pojawiać się na nim różnice w kolorystyce i strukturze powierzchni.

Zalety marmurowych grzejników radiacyjnych

  • Stopień ochrony IP44
  • II klasa ochronności
  • 5 wersji kolorystycznych
  • Montaż na ścianie za pomocą dołączonych uchwytów
  • Uchwyty na dłuższym lub krótszym boku
  • Zabudowany bezpiecznik termiczny

źródło i zdjęcie: Luxbud

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT