Preparat do czyszczenia parowników Coil-Rite 4 x 3,8l + spryskiwacz 5l za 717 zł.

Zestaw złożony z 4 butli 3,8l preparatu Coil-Rite oraz profesjonalnego spryskiwacza Marolex o poj. 5l. Coil-Rite to środek do czyszczenia parowników a także innych elementów urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych.
Preparat do czyszczenia parowników Coil-Rite 4 x 3,8l + spryskiwacz 5l za 717 zł.

COIL-RITE to środek do czyszczenia parowników urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Może być także stosowany do czyszczenia skraplaczy, urządzeń dystrybucji powietrza, urządzeń mechanicznych, filtrów powietrza oraz wszelkich powierzchni metalowych.

Doskonale, w ciągu kilku minut, usuwa oleje, smary, tłuszcze, okopcenia i kurz - także z miejsc trudno dostępnych. Nadaje się do czyszczenia zabrudzeń charakterystycznych dla lokali gastronomicznych.

Coil-Rite to nisko pieniący preparat na bazie alkoholu. Nie zawiera kwasów ani zasad. Doskonale nadaje się do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Coil-Rite nie powoduje korozji, jest bezpieczny dla aluminium, miedzi, stali nierdzewnej i powierzchni malowanych. Z powodzeniem może być użyty do czyszczenia metalowych baterii wymienników, filtrów z sitem metalowym lub z włókna szklanego oraz innych elementów metalowych, na których nie można stosować środków kwasowych.

Używanie Coil-Rite pozwala przywrócić pierwotną wydajność wymienników, obniżając przy tym pobór prądu i ograniczając ryzyko awarii całego układu.

Coil-Rite jest koncentratem. Może być rozcieńczany w różnych proporcjach - w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonych urządzeń - co zapewnia jego ekonomiczne użycie. Z 1 butli można uzyskać do 41,8 l gotowego do użycia preparatu.

Posiada atest PZH.

Producent: Rectorseal (USA)


Spryskiwacz wyposażony jest w teleskopową lancę, wysuwaną do długości 135 cm., zakończoną obrotową końcówką rozpylającą. Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających pracach wykonywanych w przemyśle, w serwisach, warsztatach, myjniach samochodowych itd. Jest odporny na wszelkiego rodzaju chemikalia oraz silne detergenty używane w przemyśle.

Kwasoodporna lanca, uszczelnienia vitonowe (całkowicie obojętne w reakcji z agresywnymi środkami chemicznymi) oraz bardzo wytrzymały zbiornik wysokociśnieniowy gwarantują, że urządzenie wytrzyma najcięższe zadania, a użytkownik będzie w pełni bezpieczny. Dodatkowymi zaletami jest wzmocniona pompa oraz zastosowany system przeciwpyłowy. Posiada pojemność roboczą 5 l.


Zapraszamy do zakupu w oddziałach Wigmors oraz na stronie www.czystyuklad.pl.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT