Nowa siedziba firmy ELEKTRA

ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów przemysłowych. Firma została utworzona w 1985 roku, i jest największym, i najbardziej renomowanym producentem systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego w Europie Środkowej.

Nowa siedziba firmy ELEKTRA

Od początku swej działalności największym priorytetem była, jakość oferowanych produktów. Tylko w ten sposób możliwe było osiągniecie pełnego zadowolenia Klientów oraz wiodącej pozycji na rynku. W związku z ukończeniem procesu inwestycyjnego nowego budynku biurowego oraz rozbudowy kompleksu produkcyjno-magazynowego z dniem 1 stycznia 2014 roku firma ELEKTRA przenosi się do Ożarowa Mazowieckiego.

Nowy adres siedziby spółki to:

ELEKTRA Sp. J.
ul. K. Kamińskiego 4
05-850 Ożarów Mazowiecki

Nowa siedziba ELEKTRA Sp. J. to nowoczesna przestrzeń sprzyjająca kreatywnej współpracy, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami, przystosowana dla osób niepełnosprawnych, to również zwiększone możliwości produkcyjne oraz nowoczesny magazyn wysokiego składowania.

Lokalizacja w pobliżu autostrady A2 umożliwia komfortowy dojazd z każdego miejsca w Polsce. Produkty marki ELEKTRA dostępne są na terenie całej Polski w sieci autoryzowanych dystrybutorów i instalatorów oraz w kilkudziesięciu krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej i w Australii.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT