Kolejny etap Mistrzostw Polski Instalatorów 2014

Za nami już dwa z trzech etapów eliminacji do Mistrzostw Polski Instalatorów 2014. Swoimi umiejętnościami można było się wykazać jak na razie w północnej, zachodniej i centralnej Polsce, a we wrześniu czas na południe i południowy wschód. Nie jest za późno by wziąć udział w RoadShow i pokazać wszystkim, jak powinien przebiegać profesjonalny montaż.

Kolejny etap Mistrzostw Polski Instalatorów 2014

Wrześniowy etap eliminacji zacznie się 2 września w Lubinie, skończy zaś 19 września br. w Kielcach (dokładny "rozkład jazdy" na stronie: http://instalacje.mtp.pl/pl/roadshow/). Tak jak w poprzednich etapach wyłonieni zostaną trzej zwycięzcy z każdego dnia. Wraz z najlepszymi instalatorami z poprzednich etapów będą oni walczyć o tytuł Mistrza Montażu IV Mistrzostw Polski Instalatorów w kwietniu 2014 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Dodatkiem do tytułu będzie nowoczesny miejski samochód dostawczy Mercedes Citan.

Monterzy konkurują ze sobą w siedzibach specjalistycznych hurtowni sieci BIMs PLUS, wykazując się znajomością najnowszych rozwiązań, ponieważ instalują nowoczesne urządzenia produkowane przez renomowane firmy, będące partnerami konkursu: AFRISO, Brotje Heizung, Grundfos, Rehau oraz Vogel&Noot. Ale nie tylko wiedza jest ważna. Liczą się tu także precyzja i szybkość montażu, a starania może zaprzepaścić nawet jedna źle dokręcona śrubka. Jest stres! Ale jest i satysfakcja.

RoadShow to nie tylko rywalizacja w szybkości i dokładności instalacji pomp, siłowników czy zaworów, lecz również spotkanie fachowców, które daje możliwość wymiany informacji dotyczących branży, a także… po prostu dobrej zabawy. Chociaż w przyszłorocznym finale tylko jeden instalator zdobędzie tytuł mistrza i auto, to wszyscy będą mieli możliwość pokazania się z jak najlepszej strony i nawiązania współpracy z nowymi klientami. Nie do pogardzenia jest także okazja zapoznania się z najnowszymi technologiami i trendami w branży. Są tu więc zwycięzcy, ale nie ma przegranych. Warto przekonać się o tym osobiście, biorąc udział w zawodach.

Terminy zawodów - wrzesień 2013

2.09 - Lubin ul. Towarowa 5
3.09 - Wrocław ul. Krakowska  119
4.09 - Opole  ul. Budowlanych 44B
5.09 - Jelenia Góra  ul. Grunwaldzka 53

9.09 - Kłodzko  ul. Zajęcza 4
10.09 - Kraków – ul. Rzemieślnicza 20A
11.09 - Tarnów – ul. Lwowska 134
12.09 - Bielsko Biała ul. Piekarska 20

16.09 - Przyszowice ul. Graniczna 82
17.09 - Katowice ul. Kępowa 45B
18.09 - Lublin  ul. Budowlana 26A
19.09 - Kielce  ul. Krakowska 287A

Zapisy do zawodów na stronie http://instalacje.mtp.pl/pl/roadshow/ lub w dniu zawodów.

źródło i zdjęcie: Informacja prasowa

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT