Mobilna ekspozycja firmy Galmet

Od dnia swojej premiery na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych "Instalacje 2012" w  Poznaniu, mobilna ekspozycja firmy Galmet przemierzyła całą Polskę, odwiedzając po drodze wszystkie najważniejsze imprezy targowe branży budowlanej.

Mobilna ekspozycja firmy Galmet

Mobilna ekspozycja firmy Galmet można było spotkać również poza granicami naszego kraju. Ostatnio spore zainteresowanie wywołało ono na targach instalacyjnych w Ostrawie, gdzie z jego pomocą prezentowane były najnowsze produkty z oferty firmy - ogrzewacze wody, kotły c.o., kolektory słoneczne oraz pompy ciepła.

Każda osoba, która odwiedzi mobilne stoisko, może dokładnie sprawdzić prezentowane produkty oraz uzyskać wiele ciekawych i technicznych informacji od ekspertów firmy Galmet. Obecnie firma skupia się głównie na prezentowaniu nowości produktowych, wśród nich kolektorów słonecznych, produkowanych w nowo wybudowanej hali firmy w Głubczycach, a także cieszących się coraz większą popularnością w Polsce ogniw fotowoltaicznych, służących do pozyskiwania energii elektrycznej z promieni słonecznych.

Wszyscy zainteresowani pozyskiwaniem energii wprost z natury mogą dodatkowo zapoznać się z ofertą pomp ciepła, reprezentowaną przez model EasyAir Basic 2 GT pracujący w systemie powietrze-woda oraz New MiniLand, który przeznaczony jest do pracy w systemie ziemia-woda.

Sporą ciekawostkę dla odwiedzających mobilną ekspozycję firmy Galmet stanowi również kocioł EKO-GT KWP 2 M, który może być uruchomiony bezpośrednio na platformie ekspozycji. Wszystko po to, by w praktyce zaprezentować jego najważniejsze funkcje: podajnik ślimakowy, obrotową retortę, zasobnik na paliwo oraz możliwość zamontowania rusztu żeliwnego na dwóch wysokościach.

źródło i zdjęcie: Galmet

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT