Kosztorysowanie na komputerze, iPadzie i smartfonie z firmą Datacomp

Firma Datacomp udostępniła możliwość testowania w chmurze jednego z najbardziej cenionych przez specjalistów programów do kosztorysowania robót budowlano-montażowych, instalacyjnych, drogowych i telekomunikacyjnych - Zuzia 10. Od teraz możliwości programu każdy może sprawdzić błyskawicznie, bez potrzeby instalowania go w systemie.

Kosztorysowanie na komputerze, iPadzie i smartfonie z firmą Datacomp

Pełna wersja aplikacji do kosztorysowania Zuzia 10 już od kilku miesięcy dostępna jest w modelu chmurowym - w ramach oferowanej przez firmę OXYCOM usługi OXY24. Teraz, oprócz pełnej edycji, w chmurze pojawiło się również wydanie demo.

Zastosowanie technologii cloud computing w przypadku aplikacji takich jak Zuzia jest znakomitym rozwiązaniem - dzięki niej użytkownik ma dostęp do swojego programu i danych z dowolnego miejsca i urządzenia. Może to być firmowy lub domowy komputer PC, Mac, tablet czy smartfon. Takie rozwiązanie gwarantuje nam, że w każdej sytuacji możemy szybko uruchomić niezbędne do pracy oprogramowanie i wykorzystywać swoje dane - bez zabierania ze sobą komputera i płyty (lub innego nośnika) z plikami.

Aplikacji Zuzia 10 - testuj w chmurze

Dzięki współpracy ze specjalizującą się w technologiach chmurowych firmą OXYCOM producent aplikacji Zuzia 10 - firma Datacomp - mógł zaoferować klientom dwa nowoczesne i atrakcyjne rozwiązania. Pierwszym jest możliwość przetestowania programu Zuzia 10 w chmurze (w ramach usługi OXYDemo) - bez kłopotliwego pobierania wersji demo, instalowania jej w systemie i konfigurowania. Wystarczy wejść na stronę https://budownictwob2b.pl/instalacje i kliknąć na odnośnik do wersji testowej - po podaniu danych testera program uruchomi się automatycznie w przeglądarce. Użytkownik będzie mógł zapoznać się ze wszystkim funkcjami samej aplikacji, a także sprawdzić, jak przebiega praca w chmurze.

Aplikacji Zuzia 10 - pracuj w chmurze

Po zakończeniu testów użytkownik może od razu kontynuować pracę w tym modelu - wystarczy, że wykupi dostęp do programu Zuzia 10 w ramach usługi OXY24. Do wyboru jest kilka wersji płatności - możemy np. wykupić abonament miesięczny (w ramach którego za określoną kwotę mamy nielimitowany dostęp do aplikacji) lub pakiet godzin (np. w przypadku, gdy chmurowa wersja programu jest tylko uzupełnieniem wykorzystywanej w firmie standardowej edycji).

Dodajmy, że program oferowany z chmury niczym nie różni się od wersji zainstalowanej w systemie - użytkownik ma do dyspozycji ten sam interfejs oraz zestaw funkcji i narzędzi.

Więcej informacji (w tym cennik) znaleźć można na stronach: www.oxy24.pl, www.zuzia.com.pl.

źródło i zdjęcie: Datacomp

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT