Nowe sterowniki do komór chłodniczych Danfoss Optyma Control

Firma Danfoss wprowadziła na rynek zupełnie nową gamę sterowników Optyma™ Control. Odtąd specjaliści w dziedzinie chłodnictwa mogą wybierać spośród trzech nowych sterowników do inteligentnych, wydajnych zastosowań w komorach chłodniczych.

Nowe sterowniki do komór chłodniczych Danfoss Optyma Control

Dzięki nowym funkcjom i funkcjonalnościom nowe sterowniki pozwalają trzykrotnie skrócić czas instalacji, zmniejszyć zużycie energii a także poprawić bezpieczeństwo żywności.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na wydajność w całym łańcuchu chłodniczym w handlu detalicznym żywnością, rośnie potrzeba optymalizacji kontroli temperatury i regulacji w komorach chłodniczych.

Dzięki najnowszemu uzupełnieniu swojej oferty rozwiązań dla komór chłodniczych firma Danfoss „trzykrotnie” ułatwiła znalezienie idealnego rozwiązania dla swoich potrzeb.

Całkowicie nowa seria sterowników Danfoss Optyma™ Control obejmuje trzy sterowniki do komór chłodniczych — AK-RC 204B, AK-RC 205C i AK-RC 305W-SD. Jako wielopoziomowa platforma obejmująca szeroki wachlarz funkcjonalności, sterowniki wspierają szeroki zakres zastosowań.

Dzięki zaawansowanej logice zapewniają zgodność z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności, poprawę wydajności urządzeń oraz oszczędność energii.

Nowa gama sterowników Danfoss Optyma™ Control.

Trzy razy łatwiej

Wszystkie trzy nowe sterowniki Optyma™ oferują prostą instalację i uruchomienie. Łatwe okablowanie i duża przestrzeń wewnętrzna zapewniają bardzo łatwy montaż, skracając czas i problemy z instalacją.

Ponadto unikalny kreator rozruchu w połączeniu z intuicyjnym interfejsem pozwala na uruchomienie w zaledwie kilka minut, po prostu uruchamiając kreatora i modyfikując nastawy w dwóch prostych krokach.

Trzy razy więcej połączeń

Rozszerzona gama sterowników Optyma™ Control jest gotowa do integracji z Danfoss ADAP-KOOL®, aby zapewnić bezproblemowe działanie i pełną łączność oraz zagwarantować pełną kontrolę i przejrzystość w zarządzanych sklepach.

Opcjonalna chmura i zdalna łączność za pośrednictwem aplikacji ProsaLink a także usługi w chmurze umożliwiają także bezproblemowe korzystanie z wszystkich zalet platformy Alsense™.

Ponadto alerty HACCP oraz opcja zdalnego sterowania i programowania punktów kontrolnych pomagają poprawić jakość i bezpieczeństwo żywności, zmniejszając psucie się i związane z tym koszty.

Trzy razy mądrzej

Trójpoziomowa platforma Optyma™ Control oferuje szereg inteligentnych funkcjonalności poprawiających efektywność operacyjną i optymalizujących zużycie energii – począwszy od blokady odszraniania zapobiegającej przeciążeniu, po całościowe sterowanie, zarządzające regulacją temperatury i wszystkimi kluczowymi elementami zużycia energii elektrycznej w komorze chłodniczej.

Ponadto innowacyjne odszranianie adaptacyjne redukuje liczbę cykli odszraniania do absolutnego minimum. Poprawia to wydajność odszraniania w czasie, co skutkuje oszczędnością energii, wydłużoną żywotnością produktu i niższymi kosztami utrzymania, dzięki zmniejszeniu naprężeń mechanicznych i termicznych.

Nowa platforma Danfoss Optyma™ Control jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi agregatami skraplającymi Optyma™, a także z agregatami innych producentów.


źródło i zdjęcia: Wigmors, Danfoss

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT