Nagroda Sweden’s Best Managed Companies po raz 3. dla ESBE

Firma ESBE po raz trzeci z rzędu została uhonorowana nagrodą Sweden’s Best Managed Companies, ufundowaną przez firmy Deloitte i Nasdaq.

Nagroda Sweden’s Best Managed Companies po raz 3. dla ESBE

- Nagroda jest przyznawana przedsiębiorstwom, które wykazują wyjątkowe przywództwo i zaangażowanie w dążeniu do rentownego wzrostu. Laureaci w przemyślany sposób budują zespół i inwestują w rozwój talentów - mówi Maria Groschopp Dellwik ze szwedzkiego Nasdaq Global Listings.

Nagroda Best Managed Companies jest przyznawana za całokształt działań prywatnych szwedzkich przedsiębiorstw (m.in. za realizację przyjętej strategii, kulturę korporacyjną i wyniki finansowe). Wyróżnienie ustanowiono w 1993 roku w Kanadzie i od tego czasu przyznano je już w ponad 20 krajach na całym świecie. W Szwecji nagroda Best Managed Companies została wprowadzona w 2018 roku przez firmę Deloitte we współpracy z Nasdaq. W 2022 roku przyznano ją już po raz czwarty. Niezależne jury nagrodziło 20 szwedzkich przedsiębiorstw.

Jakie to uczucie, gdy otrzymujesz nagrodę po raz trzeci? Opowiedział nam o tym Peter Cerny, CEO grupy ESBE.

- To ogromna radość. Za nami intensywny rok, w którym zanotowaliśmy mocny wzrost, a zarazem napotkaliśmy wyzwania związane z utrzymaniem jego poziomu. Nasi pracownicy wykonali ogromną pracę na wszystkich szczeblach.

W czasie pandemii wiele firm napotkało trudności w rozwoju. W jaki sposób firmie ESBE udało się odnieść sukces?

- Nasze produkty spełniają wymagania zrównoważonych systemów grzewczych, a zrównoważona energia to obszar, który mocno się rozwija. Dzięki temu w ciągu ostatniego roku pozyskaliśmy nowe projekty i nowych klientów.

Zlatan Ibrahimovic, który 11 razy zdobył w Szwecji Złotą Piłkę, powiedział: Bardzo, bardzo dziękuję. Czuję się tak, jakbym naprawdę trafił do podręczników historii. Jaki będzie Twój cytat?

- Kierowanie firmą ESBE to wysiłek całego zespołu i wszyscy pracownicy przyczynili się do naszego sukcesu. To wyróżnienie nie byłoby możliwe bez ich wysiłku, dlatego ogromnie dziękuję wszystkim pracownikom.

Jak planujecie świętować Wasz hat-trick?

- Zwykle świętujemy nasz sukces podczas imprezy z „ciastem kanapkowym” (szwedzkim „smörgåstårta”). Podobnie będzie tym razem!

Źródło i zdjęcie: ESBE

 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT