Jednostki Panasonic R32 Mini VRF otrzymały certyfikat Eurovent

Nowa seria systemów mini VRF od Panasonic - która została wprowadzona do oferty w marcu tego roku - uzyskała niedawno certyfikat Eurovent, który potwierdza deklarowane przez producenta parametry oraz niski koszt eksploatacji. Seria systemów mini VRF od Panasonic, przeznaczona jest do obiektów handlowo-usługowych, budynków mieszkalnych oraz hoteli. Wykorzystuje technologię nanoe™ X.

Jednostki Panasonic R32 Mini VRF otrzymały certyfikat Eurovent

Wydajność jednostek z serii R32

Seria oferuje wyjątkową wydajność dla maksymalnych oszczędności i komfortu. Wykorzystuje czynnik chłodniczy nowej generacji R32, który efektywnie transportuje energię, jednocześnie zmniejszając wpływ na środowisko dzięki lepszemu wskaźnikowi SEER/SCOP. Rozszerzony zakres pracy pozwala na ogrzewanie przy temperaturze zewnętrznej do -20°C i chłodzenie przy temperaturze zewnętrznej do 52°C. Całkowicie nowe jednostki 8 KM (22,4 kW) i 10 KM (28 kW) są imponująco ciche, a cała gama ma zwiększony współczynnik wydajności o 150%

Prezentacja jednostek Mini VRF z czynikiem R32 na materiale wideo

Aby umożliwić instalację jednostek R32 w małych pomieszczeniach, nowe adaptacyjne jednostki są fabrycznie wyposażone we wbudowane czujniki przecieków. Pozostałe jednostki mogą być w razie potrzeby wyposażone w opcjonalny zewnętrzny czujnik nieszczelności.

Technologia nanoe™ X, która została zaprezentowana w kwietniu 2021 roku, przynosi występujące w naturze korzyści płynące z działania rodników hydroksylowych do wnętrza pomieszczeń, dzięki czemu twarde powierzchnie, miękkie meble i środowisko wewnętrzne mogą być czystsze i przyjemniejsze. nanoe™ X może działać w trybie ogrzewania, chłodzenia oraz wentylatora, poprawiając stan powietrza 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zastosowanie i sterowanie jednostkami z serii R32

Jednostki zewnętrzne R32 Mini VRF zajmują niewiele miejsca i idealnie nadają się do instalacji w projektach wymagających minimalnej ingerencji, a jednocześnie charakteryzują się wysoką wydajnością.

Panasonic zadbał o to, aby najnowsza seria oferowała przyjazne dla użytkownika sterowanie. Nowe jednostki R32 Mini VRF Indoor mogą korzystać zarówno ze standardowego sterowania przewodowego, jak i z połączenia z CONEX firmy Panasonic poprzez Bluetooth®, wykorzystując aplikację H&C Control App. CONEX jest zaawansowanym systemem firmy Panasonic, który zapewnia sterowanie jednostek poprzez smartfon lub tablet.

Nowa seria mini VRF od Panasonic (zarówno urządzenia wewnętrzne jak i zewnętrzne) jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi istniejącymi urządzeniami sterującymi PACi i ECOi.

źródło i zdjęcia: Panasonic

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT