Nowość - Hot Block, czyli kit do wilokrotnego użytku!

Hot Block to kit do wielokrotnego użytku, który absorbujący ciepło przy lutowaniu twardym i miękkim oraz spawaniu.

Nowość - Hot Block, czyli kit do wilokrotnego użytku!

Zalety produktu Hot Block od firmy Wigmors

Hot Block blokuje bezpośrednie oraz przewodzone ciepło na dowolnej powierzchni, zabezpieczając elementy przed zniszczeniem, odbarwieniem i odkształceniem. Podczas gdy inne kity blokujące ciepło są zwykle jednorazowego użytku, Hot Block może być używany kilkadziesiąt razy. Dla zregenerowania wystarczy jedynie po użyciu dodać do niego odrobinę wody.

Hot Block redukuje przewodzenie o 90% i jest skuteczny nawet przy temperaturze spawania dochodzącej do 1650°C. Oprócz absorbcji ciepła, Hot Block może również zapobiegać zapaleniu znajdujących się w pobliżu płyt kartonowo-gipsowych lub drewna, rozlutowaniu istniejących połączeń, oraz zniszczeniu wskutek iskrzenia zaworów i innych wrażliwych elementów instalacji.

Hot Block przeznaczony jest do użycia na wszelkich rurociągach, kanałach oraz innych elementach wykonanych z miedzi, aluminium, mosiądzu, stali i innych metali a także z gumy oraz tworzyw sztucznych. Hot Block może być stosowany podczas używania palników Mapp, tlenowo-acetylenowych, MIG, TIG, łukowych, propanowych, a także na gaz ziemny i mieszaniny gazów palnych. Hot Block jest bezzapachowy. Dostępny jest w puszce 227 ml.

Źródło i zdjęcia: Wigmors

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT