Dlaczego warto zamienić zawory Danfoss PM na ICV z kołnierzami?

Doskonałym zastępstwem dla dotychczas używanych zaworów PM są zawory kołnierzowe ICV firmy Danfoss. Nowe zawory ICV są lżejsze oraz prostsze w instalacji i obsłudze, tak samo jak wszystkie produkty z linii ICV Flexline™. Ponadto wyposażone są w kołnierze znacznie ułatwiające modernizację.

Dlaczego warto zamienić zawory Danfoss PM na ICV z kołnierzami?

ICV - nowa era zaworów od Danfoss

Wystarczy tylko zdemontować stary zawór PM i w jego miejsce wstawić zawór kołnierzowy ICV. Firma Danfoss stawia na innowację, dlatego wycofuje stare zawory PM i zastępuje je nowatorską serią ICV Flexline™.

Zawory ICV Flexline™ oferują modułową platformę z jednym wspólnym korpusem zaworu i trzema funkcjonalnymi wkładami dla zaworu sterującego ICS, zaworu silnikowego ICM i zaworu elektromagnetycznego dwustopniowego ICLX.

Ułatwia to znacząco projektowanie instalacji chłodniczej. Dzięki spawanym połączeniom oraz mniejszej liczbie podzespołów i części zamiennych zawory z serii ICV Flexline™ pozwalają maksymalnie uprościć schemat instalacji.

Niestety nie zawsze wymiana całej instalacji chłodniczej jest możliwa. Bywa tak, że znacznie szybciej i oszczędniej jest wymienić same zawory PM. Firma Danfoss wzbogaciła swoją serię produktów ICV Flexline™ o nową, kołnierzową wersję zaworów ICV, które idealnie pasują w miejsca po zaworach PM — bez cięcia czy spawania.

Kołnierzowe zawory ICV umożliwiają pełne wykorzystanie zalet produktów z serii ICV Flexline™ – bogactwa możliwości oraz łatwej instalacji i serwisowania. Korzystając z zaworu kołnierzowego ICV można skutecznie wydłużyć okres eksploatacji dotychczasowego systemu chłodniczego, zmniejszyć poziom kosztów i zużywanej energii.

Źródło i zdjęcia: Wigmors

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT