Kocioł gazowy od De Dietrich na aukcji WOŚP!

Firma BDR Thermea Poland już od lat aktywnie uczestniczy w Wielskiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku na aukcje przekazany został 2-funkcyjny, kondensacyjny kocioł gazowy Lumea MPX 20/24MI. Całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie dla Fundacji na zakup sprzętu medycznego i diagnostycznego dla dzieci.

Kocioł gazowy od De Dietrich na aukcji WOŚP!

BDR Thermea Poland z serce dla WOŚP

Organizatorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od lat pokazują, że warto pomagać. Środki zebrane na 28. edycji przekazane zostaną na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci.

W tym roku WOŚP skupi się przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia i neurochirurgia. Bardzo drogie urządzenia medyczne zakupione dzięki akcji Jurka Owsiaka, zapewnią bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów małych pacjentów.

Zebrane środki przeznaczane są zazwyczaj na wyposażenie sali operacyjnej, oddziału intensywnej terapii czy zakładu diagnostyki obrazowej. Do najważniejszych sprzętów należą m.in.: lampy operacyjne, stoły operacyjne, aparaty RTG z ramieniem oraz zestawy endoskopowe.

Wsparcie okazać można nie tylko wrzucając pieniądze do puszek, ale także biorąc udział w wyjątkowych licytacjach. Znane osobistości ze świata kultury czy sportu chętnie włączają się w akcję WOŚP. W tym roku swój udział zapowiedzieli min. noblistka Olga Tokarczuk, Robert Lewandowski czy Agnieszka Holland.

Dodatkowo wiele firm dołącza się do tej wspaniałej inicjatywy. Kontynuując tradycję i misję niesienia pomocy spółka BDR Thermea przekazała na aukcję nowoczesny 2-funkcyjny kondensacyjny kocioł gazowy Lumea MPX 20/24 MI marki De Dietrich. Udział w tej licytacji można wziąć na stronie aukcja Lumea MPX– WOŚP, potrwa ona do 17 stycznia.

Zachęcamy do licytowania. To podwójna korzyść, ponieważ można zyskać nowoczesne źródło ciepła w swoim domu, a przeznaczona na niego kwota zostanie wykorzystana w szczytnym celu - podkreśla Tomasz Popiel szef działu marketingu marki De Dietrich.

Źródło i zdjęcia: BDR Thermea Poland 

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE