Urządzenie WI-Box Fermax łączy stare wideodomofony VDS z domowym WiFi

Fermax postawił sobie za cel ożywienie milionów zainstalowanych już w miastach systemów domofonów audio i wideo w technologii VDS. Jak? Ich propozycja nosi nazwę Wi-Box. Jest to małe urządzenie, które pozwala każdemu staremu sprzętowi VDS połączyć się z domowym WiFi i przenieść jego funkcje na telefon komórkowy.

Urządzenie WI-Box Fermax łączy stare wideodomofony VDS z domowym WiFi

Właściwości modułu Wi-Box

Bezpieczeństwo, komfort i mobilność dla użytkownika. A dla profesjonalistów, nowa szansa biznesowa. Według własnych obliczeń producenta, na świecie zainstalowano obecnie ponad trzy i pół miliona urządzeń VDS.

VDS to niezawodna, skuteczna i stabilna technologia ze względu na swoje właściwości i od dłuższego czasu jest ulubioną technologią instalatorów/instalatorów. Obecnie instalacje VDS nadal oferują klientom końcowym doskonałe działanie.

Ale społeczeństwo się zmieniło. Rodziny się zmieniły, a każdy z nas porusza się inaczej. Dlatego Fermax proponuje nadać nowe cyfrowe życie staremu sprzętowi VDS dzięki Wi-Box.

Wi-Box to mały moduł (80 x 80 x 20 mm), który jest dodawany do istniejącej instalacji i pozwala urządzeniom VDS łączyć się z domową siecią WiFi poprzez router domowy. W ten sposób system domofonowy audio lub wideo w domu może komunikować się ze smartfonem rezydenta.

Od tego momentu użytkownicy będą mogli zdalnie komunikować się ze swoim wideodomofonem w taki sam sposób, jakby znajdowali się w domu: odbieranie połączeń, rozmowa z gościem, otwieranie drzwi, wywoływanie portierni, uruchamianie panelu zewnętrznego, robienie zdjęć lub aktywowanie dowolnej funkcji ustanowionej w ich monitorze lub unifonie. Możliwe jest również otwarcie drzwi bez kluczy za pomocą telefonu komórkowego.

Dla rodzin, które już posiadają terminal VDS w domu, korzyści są bardziej niż oczywiste: dodatkowy komfort, bezpieczeństwo i mobilność.

Dla firm instalacyjnych Wi-Box oznacza nowa możliwość biznesowa, pozwalająca na powrót do domów klientów i oferowanie nowych rozwiązań właścicielom. Wi-Box jest oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie i współpracuje z modelami domofonów audio i wideo VDS, które Fermax wprowadził na rynek w ciągu ostatnich kilku lat.

Źródło i zdjęcie: Fermax

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT