Klinika Grunwaldzka z instalacją centralnego odkurzania firmy Disan

Oddana do użytku Klinika Grunwaldzka w Poznaniu została wyposażona w szereg nowoczesnych instalacji i gabinety specjalistyczne, w których pacjenci będą otoczeni kompleksową opieką medyczną. Wśród wielu udogodnień wykorzystanych w trakcie budowy, została zamontowana instalacja centralnego odkurzania oparta na jednostkach firmy Disan.

Klinika Grunwaldzka z instalacją centralnego odkurzania firmy Disan

W trakcie budowy Kliniki Grunwaldzkiej w Poznaniu, pod uwagę była wzięta także instalacja pozwalająca na szybką, skuteczną oraz cichą metodę utrzymywania czystości. Instalacja centralnego odkurzania posiada jeszcze niepodważalne w przypadku ośrodków medycznych, zalety generowania bardzo niskiego poziomu hałasu, a przy tym jest ona kompaktowych rozmiarów i pozwala na czyszczenie znacznych powierzchni.

Instalacja centralnego odkurzania w Klinice Grunwaldzkiej opiera się na dwóch jednostkach Disan wyposażonych w silniki indukcyjne. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż każda z użytych jednostek obsługuje jedną kondygnację. Umożliwia to jednoczesne sprzątanie na dwóch piętrach budynku.

Jednostki centralnego odkurzania Disan zamontowane w Klinice Grunwaldzkiej w Poznaniu.

Ultranowoczesny budynek przy ulicy Namysłowskiej w którym znajdują się m.in. gabinety specjalistyczne oraz sale rehabilitacyjne, został doposażony w 19 gniazd ssących INOX. Tak wyposażona instalacja centralnego odkurzania w Klinice Grunwaldzkiej, umożliwia niezależne sprzątanie dwóch najbardziej odległych punktów w obiekcie.

Ograniczenie hałasu, filtracja powietrza na najwyższym poziomie, a także elastyczność instalacji, wpływają pozytywnie na łatwość utrzymywania porządku i jakość oferowanych pacjentom usług.

źródło i zdjęcia: comfortsystem.com.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT