Inteligentny dom – przykłady

Różnorodność urządzeń i rozwiązań systemu zastosowanego w inteligentnym domu jakie oferujemy, od lat spełnia najbardziej wygórowane potrzeby wygody i bezpieczeństwa ich mieszkańców.
Inteligentny dom – przykłady

Prywatna rezydencja w Poznaniu
Sterowanie oświetleniem, żaluzjami, ogrzewaniem, symulacja obecności, sterowanie centralne za pomocą panelu LCD. Zastosowano łącznie 110 urządzeń magistralnych.

Dom jednorodzinny w Błakach k. Nowego Tomyśla
Sterowanie oświetleniem, bramą garażową i wjazdową, panel dotykowy, rozbudowane sterowanie na podczerwień, każde pomieszczenie wyposażone w 32 - kanałowy odbiornik IR, symulacja obecności, sprzężenie z systemem alarmowym. Obiekt w trakcie realizacji.

Dom jednorodzinny w Toruniu, pow. 160 m²
Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, bramą wjazdową i garażową, panel dotykowy, system nagłaśniający.

Rezydencja w Poznaniu, pow. 350 m²
Sterowanie oświetleniem, wentylacją, roletami ,bramą garażową i bramami wjazdowymi, pompą cyrkulacji ciepłej wody, sprzężenie z systemem alarmowym.

Dom jednorodzinny w Kiekrzu
Sterowanie oświetleniem, roletami, ogrzewanie z kontrolą, otwieraniem okien, wentylatorami, bramą wjazdową i garażową, czujniki zalania - panel dotykowy, sprzężenie z systemem alarmowym. Obiekt w trakcie realizacji.

Dom jednorodzinny w Zakrzewie, pow. 160 m²
Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem z kontrolą otwarcia okien, klimatyzacją, roletami, oknami dachowymi i roletami w oknach dachowych, bramą garażową, sprzężenie z systemem alarmowym.

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT