PRODUCENCI
Tycner
ul.Wojska Polskiego 68, 39-300  Mielec
tel. 017 774 59 00

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wojciech Tycner zostało założone w roku 1992 w Wadowicach Górnych k/Mielca. W pierwszych latach działalności firma zajmowała się produkcją artykułów z gumy oraz przetwórstwem tworzyw sztucznych. Z czasem działalność została poszerzona o handel hurtowy i dystrybucję artykułów instalacyjno-sanitarnych, która w chwili obecnej generuje większość przychodów przedsiębiorstwa.

Stale poszerzana oferta asortymentowa obejmuje wyroby uznanych na rynku producentów polskich oraz wyroby importowane z Włoch, Francji i Hiszpanii. Od roku 2004 PPUH Wojciech Tycner jest wyłącznym dystrybutorem wyrobów francuskiej firmy Wirquin, jednego z czołowych, europejskich producentów systemów odpływowych.

W roku 2007 firma została wyłącznym dystrybutorem opatentowanego systemu Safety, włoskiej firmy Aquatechnik, przeznaczonego do wykonywania instalacji wodnych, centralnego ogrzewania i klimatyzacji. W styczniu 2008 roku, firma została przeniesiona do nowej siedziby w Mielcu, przy ul. Wojska Polskiego 6B.

Asortyment: syfony i akcesoria do syfonów, artykuły instalacyjne wc, artykuły metalowe instalacji hydraulicznych i c.o., systemy podtynkowe, akcesoria, instalacyjno-sanitarne uszczelki, kanalizacja wewnętrzna, kanalizacja zewnętrzna, armatura łazienkowa, aquatechnik safety system.

ROZWIŃ OPIS