Jak wyregulować fronty w szafkach: Modo, Twins, Traffic marki Geberit Koło?

Filmowa instrukcja regulacji frontów szuflad w szafkach: Modo, Twins, Traffic marki Geberit Koło. Wystarczy śrubokręt, by wyrównać front zarówno w poziomie jak i w pionie.

Szafka umywalkowa KOŁO MODO to przykład eleganckiego projektowania, które zapewnia komfortowe uzupełnienie wyposażenia łazienki. Dzięki optymalnej szerokości 60 cm oraz dwóm szufladom znajdującym się wewnątrz, pomieści wszystkie niezbędne przedmioty w łazience. Szuflady zostały wyposażone w mechanizm cichego domykania, dzięki któremu zamykanie szuflad jest bardzo komfortowe. Szafka została zbudowana z płyty odpornej na wilgoć, niewrażliwej na niszczące działanie rozchlapywanej wody, odpornej na rozwój grzybów i pleśni, które mogłyby zaatakować wilgotną płytę. Do szafki można dobrać umywalkę MODO.

Wisząca szafka umywalkowa KOŁO Twins sprawia, że łazienka nabierze lekkości. Dzięki wykorzystaniu do budowy płyty odpornej na wilgoć, szafka będzie trwała - zabezpieczona przed rozchlapywaną wodą, ale też odporna na grzyby i pleśnie, które mogłyby rozwijać się w zawilgoconym drewnie. Drzwi szafki zostały wyposażone w mechanizm cichego domykania. Do szafki można dobrać umywalkę Twins.

Wisząca szafka pod umywalkę KOŁO Traffic nadaje wnętrzu nowoczesny charakter pełen lekkości. Szuflady wyposażone są w mechanizm cichego domykania. Mebel jest wykonany z płyty odpornej na wilgoć, która chroni szafkę przed działaniem rozchlapywanej wody, ale też rozwojem drobnoustrojów. Do szafki można dobrać umywalkę Traffic.

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE