Velux organizuje ogólnopolskie szkolenia dekarskie

W styczniu 2012 r. rozpocznie się trzymiesięczny cykl szkoleniowy dla firm dekarskich oraz handlowych, którego organizatorem jest firma Velux. Spotkania duńskiego producenta okien dachowych z wykonawcami oraz sprzedawcami odbędą się w niemal 220 lokalizacjach na terenie całej Polski.

Velux organizuje ogólnopolskie szkolenia dekarskie

Celem szkoleń dekarskich organizowanych przez firmę Velux jest poprawa jakości usług świadczonych przez firmy dekarskie i handlowe. Jest to największa taka akcja, organizowana przez tego producenta. W ciągu trzech pierwszych miesięcy 2012 r. odbędą się średnio 3 szkolenia dziennie, ponad 20 tygodniowo, zaś w ciągu całego cyklu będzie ich ponad 200.

Kursy odbędą się w składach budowlanych, w których dekarze na co dzień się zaopatrują. W programie przewidziano m.in. naukę skutecznego doradztwa klientom w doborze produktów Velux. Prezentację jak wykorzystywać systemowe rozwiązania izolacyjne i montażowe dla ułatwienia pracy, zminimalizowania ryzyka reklamacji oraz poprawy parametrów izolacyjnych okna.

W praktycznej części uczestnicy szkolenia dekarskiego dowiedzą się również jak przygotować zwykłe okno połaciowe, aby możliwa była jego późniejsza modyfikacja do wersji elektrycznej bez uszkodzenia wnęki okiennej. Ponadto po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowana nowa roleta zewnętrzna Velux, która otrzymała prestiżową niemiecką nagrodę designerską IF Award.

Szkolenia dekarskie organizowane przez firmę Velux są bezpłatne. Potrwają one do końca marca 2012 r. O najbliższe terminy można dowiadywać się bezpośrednio w składach budowlanych lub u doradców technicznych Velux. Uczestnicy szkoleń będą mogli wziąć udział w konkursach przygotowanych przez składy budowlane we współpracy z duńskim producentem. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcyjnych nagród.

Hurtownie budowlane, które zdecydują się na organizację szkolenia u siebie, będą rekomendowane na stronie internetowej firmy Velux, a ponadto otrzymają od producenta atrakcyjną ofertę promocyjno-handlową.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Velux Polska, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Velux Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT