Ruszyła kolejna edycja konkursu International Velux Award

Na początku października 2011 r. rozpoczęła się piąta edycja międzynarodowego konkursu International Velux Award "Light of Tomorrow". W konkursie mogą brać udział studenci architektury z całego świata, w tym również z Polski. Motywem przewodnim przedsięwzięcia jest wykorzystanie światła dziennego w architekturze.

Ruszyła kolejna edycja konkursu International Velux Award

Konkurs International Velux Award jest organizowany we współpracy z Międzynarodową Unią Architektów (UIA) oraz Europejskim Stowarzyszeniem Edukacji Architektonicznej (EAAE). Hasło "Light of Tomorrow", które jest tematem tegorocznej edycji konkursu stanowi zachętę do licznych interpretacji wykorzystania naturalnego światła w architekturze, zgodnie z zasadami estetyki, funkcjonalności oraz ideami zrównoważonego rozwoju.

Studenci, którzy chcą wziąć udział w konkursie International Velux Award, powinni zarejestrować się do marca 2012 r. na stronie internetowej producenta okien dachowych - firmy Velux. Zgłoszenie studenta wymaga potwierdzenia nauczyciela akademickiego. Pula nagród w tegorocznej edycji konkursu wynosi 30 tys. euro. Szansę na zdobycie nagród mają zarówno studenci jak i ich opiekunowie naukowi. Ogłoszenie zwycięzców i rozdanie nagród odbędzie się w październiku 2012 r.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Velux Polska.

źródło i zdjęcie: Velux Polska

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
PRODUKTY FIRMY
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT