Produkty firmy Velux objęte unijnym programem PolSEFF

Energooszczędne okna dachowe Velux zostały objęte unijnym programem podnoszenia efektywności energetycznej - PolSEFF, który został stworzony przez Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju. Dzięki temu małe i średnie podmioty gospodarcze mogą uzyskać preferencyjne finansowanie na zakup produktów firmy Velux.

Produkty firmy Velux objęte unijnym programem PolSEFF

Niezależni eksperci z branży energooszczędnych technologii umieścili produkty firmy Velux na Liście Zakwalifikowanych Materiałów i Urządzeń programu PolSEFF. Oznacza to, że okna dachowe produkowane przez duńskiego producenta spełniają najwyższe standardy wydajności i efektywności energetycznej. Na liście znalazło się 80 produktów sygnowanych logiem Velux.

"Poszukiwanie rozwiązań i technologii umożliwiających efektywne wykorzystanie energii w budownictwie jest jednym z nadrzędnych celów firmy Velux. Dlatego od lat dostarczamy energooszczędne produkty wysokiej jakości, które cieszą się uznaniem naszych klientów. Dzięki obecności w programie PolSEFF, energooszczędne okna Velux dotrą do jeszcze większej liczby odbiorców" - powiedział Jakub Bogacz, dyrektor marketingu Velux Polska.

Jakkolwiek okna zwykle są kojarzone ze stratami ciepła, to jednak mogą one być również znaczącym źródłem energii. Promieniowanie cieplne, które dociera do wnętrz wraz ze światłem słonecznym, ma udział w bilansie energetycznym budynku. Nowoczesne produkty, takie jak okna dachowe firmy Velux, umożliwiają efektywne zarządzanie energią w pomieszczeniach, minimalizując tym samym wydatki na ich chłodzenie czy ogrzewanie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Velux Polska, która znajduje się tutaj.

źródło: Velux Polska
zdjęcie: polseff.org

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Dowiedz się wszystkiego
o fotowoltaice dla firmy, przemysłu
i budownictwa jednorodzinnego
Przejdź do kompendium
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT