Konkurs firmy Velux dla studentów architektury

Firma Velux po raz dziesiąty zaprasza studentów architektury do konkursu, w którym główną nagrodą jest dwumiesięczna praktyka zawodowa w biurze architektonicznym w Hørsholm koło Kopenhagi.

Konkurs firmy Velux dla studentów architektury

Konkurs firmy Velux skierowany jest do studentów architektury na polskich uczelniach. Staż odbędzie się w dniach 1 sierpnia - 30 września br., a firma Velux pokrywa wszystkie koszty związane z podróżą oraz pobytem w Danii. Podczas stażu wybrany student pracuje przy kilku projektach realizowanych przez biuro architektoniczne Velux.

Dotychczasowi stażyści doceniali również możliwość smakowania duńskiego design’u i poznawania słynnych dzieł - takich jak np. Black Diamonds, czyli budynku królewskiej biblioteki zaprojektowanego przez Schmidt Hammer Lassen, czy Duńskiego Teatru Królewskiego, autorstwa Lundgaard & Tranberg Arkitekter.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 14 czerwca br. złożyć dokumenty tj. list motywacyjny, curriculum vitae, list polecający przedstawiciela wydziału oraz prezentację portfolio na płycie CD pokazujące umiejętności prezentacyjne i wizualizacje.

Aplikacje należy składać w języku angielskim w dwóch egzemplarzach na adres e-mailowy: architekci@velux.pl z dopiskiem "Students' practice 2011".

Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wyłoni kandydatów, których zaprosi na rozmowy kwalifikacyjne. Odbędą się one: 30 czerwca br. we Wrocławiu oraz 1 lipca br. w siedzibie firmy w Warszawie. Kandydatów oceniać będą architekci VELUX - Monika Kupska-Kupis, Lone Feiffer i Henryk Norlander Smith - m.in. współprojektant LUMINA House zaprojektowanego we współpracy z pracownią Archipelag z Wrocławia.

Na wybór laureata konkursu firmy Velux dla studentów architektury, będą miały wpływ znajomość języka angielskiego, twórcza i kreatywna osobowość oraz umiejętności wizualizacyjne. Nazwisko zwycięzcy zostanie ogłoszone po 5 lipca br.

źródło i zdjęcie: velux.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT