Trwa rekrutacja na Politechnice Gdańskiej

Na studiach I stopnia Politechniki Gdańskiej jest ponad 6 tysięcy miejsc na 31 kierunkach studiów. Do wyboru m.in. oceanotechnika na najstarszym wydziale okrętowym w Polsce, ochrona środowiska wykładana w języku angielskim, mechatronika, zarządzanie inżynierskie czy też inżynieria mechaniczno-medyczna, której nie można studiować na żadnej innej polskiej uczelni.

Trwa rekrutacja na Politechnice Gdańskiej

W nadchodzącym roku akademickim na PG studiować będzie można kolejny unikatowy na skalę kraju kierunek - chemia budowlana. Kształcenie odbywać się będzie w trybie stacjonarnym, na poziomie pierwszego stopnia.

Rekrutacja na Politechnikę Gdańską odbywa się elektronicznie. Wszystkie szczegółowe informacje na temat rekrutacji znaleźć można na internetowej stronie przygotowanej dla kandydatów - rekrutacja.pg.gda.pl.

Kształcenie na kierunku chemia budowlana odbywać się będzie w trybie stacjonarnym, na poziomie pierwszego stopnia. Studia prowadzić będą trzy uczelnie: Politechnika Gdańska, Politechnika Łódzka oraz Akademia Górniczo-Hutnicza. Każda uczelnia przyjmie taką samą liczbę studentów.

30 czerwca br. ruszy Centrum Rekrutacyjne PG, które znajdzie siedzibę w sali 155 w Gmachu Głównym PG. Profesjonalna obsługa centrum pomoże maturzystom dokonać wyboru właściwego kierunku czy też zorientować się - w oparciu o wyniki matur - jakie mają szanse dostania się na wymarzone studia.

We wspomnianym centrum na kandydatów czekać będą stanowiska komputerowe, gdzie będzie możliwość bezpłatnego wydrukowania deklaracji czy też formularzy wpłat.

źródło i zdjęcie: pg.gda.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT