Jakie są wymiary blachodachówek?

Odpowiedni dobór blachodachówki pozwoli cieszyć się funkcjonalnym, solidnym dachem przez wiele lat. Oprócz koloru czy struktury pokrycia bardzo istotną kwestią są również jego wymiary. Jakie są wymiary blachodachówek i które wybrać?

Jakie są wymiary blachodachówek?


Blachodachówki i ich wymiary

Zdarzyło ci się kiedyś wybrać płytki ceramiczne, które były zbyt duże do niewielkiej łazienki? A może ostatnio nabyte sportowe buty lekko uciskają podczas chodzenia? Sprawdzanie wymiarów produktów to kluczowa kwestia, której nie sposób pominąć, by zaliczyć zakupy do udanych.

Tak jest również w przypadku blachodachówek. Firma Blachy Pruszyński, jako ich wieloletni producent stawia na funkcjonalność, za którą idzie między innymi łatwość montażu. To powoduje, że w ofercie znajdują się blachodachówki o różnych szerokościach, długościach i grubościach.

Dzięki temu bez problemu dobierzesz je do skali dachu, a ich instalacja przebiegnie sprawnie gwarantując domownikom bezpieczeństwo.

Proponujemy blachodachówki modułowe, wykonane z najwyższej jakości stali renomowanych firm. Arkusze są tworzone z blachy o grubości 0,5 mm i wzbogacone warstwą cynku o grubości Z-275g/m².

Obecnie do wyboru jest kilka atrakcyjnych modeli w długościach modułów 350 lub 400 mm. Oferowane są również blachodachówki na wymiar – na stronie internetowej czeka kilka ciekawych kolekcji wraz z przykładowymi realizacjami, które mogą cię skutecznie zainspirować.

Blachodachówka FIORD – elegancka nowoczesność

To panelowa blachodachówka z matową powłoką nadającą jej stylowego charakteru. Panele mają niewielkie wymiary, więc zarówno ich montaż, jak i docinanie nie stanowią żadnego problemu.

Schludny efekt instalacji jest zapewniony dzięki symetrycznemu materiałowi i zamkom, które zapewniają brak widocznych łączeń. Jeśli więc lubisz minimalizm i doceniasz możliwość stworzenia spójnej kompozycji dachu i elewacji – FIORD jest wyborem dla ciebie.

Blachodachówki panelowe FIORD czekają w magazynie, więc zostaną do ciebie wysłane od razu po zakupie, z dbałością o ich zabezpieczenie, by nie uległy uszkodzeniom podczas transportu.

Zwróć uwagę na ciekawe detale – ta blachodachówka przyciąga wzrok swoją strukturą, a drobne przetłoczenia gwarantują sztywność materiału. Dzięki temu cała kompozycja jest niezwykle trwała i odporna na czynniki mogące ją odkształcić.

Niestraszne jej zmienne warunki atmosferyczne, promienie UV, bodźce powodujące mikropęknięcia czy rozwarstwianie się. To przyjemne dla oka połączenie solidności i estetyki inspirowanej skandynawską myślą architektoniczną. Jakie są wymiary tej blachodachówki?

Poniżej szczegółowa specyfikacja:

  • Długość modułu: 350 mm
  • Wysokość przetłoczenia: 30 mm
  • Wysokość profilu: 17 mm
  • Szerokość użytkowa: 1110 mm
  • Szerokość całkowita: ~1165 mm

Jakie wymiary ma blachodachówka TIGRA?

Ta blachodachówka panelowa jest propozycją dla fanów niesztampowego designu. Na uwagę zasługują liczne, drobne przetłoczenia, które nadają jej nieco zawadiackiego charakteru. Świetnie sprawdzi się jako kontrast do minimalistycznej elewacji, ale również w formie dopełnienia nietuzinkowych ścian budynku.

Miłośnicy słodkości na pewno doszukają się na niej motywu tabliczki czekolady, która posłużyła projektantom za inspirację. Jeśli podoba ci się jej kształt i struktura, czas na personalizację. Firma Blachy Pruszyński umożliwia swoim klientom wybór jednej z wysokiej jakości powłok o różnych właściwościach oraz kolorach.

 

Z przyjemnością podpowiemy, co jest obecnie w trendzie i jakie funkcjonalne cechy powinno mieć pokrycie dachu, by wpisać się we wszystkie twoje potrzeby.

Blachodachówka panelowa TIGRA to nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim trwałość poparta użyciem wysokiej jakości materiałów do jej wykonania. Warto zwrócić uwagę nie tylko na łatwość montażu, ale również samego składania zamówienia.

Wystarczy, że przekażesz informację o powierzchni dachu, a firma Blachy Pruszyński zajmie się resztą i dostarczy blachodachówkę, która nie wymaga docinania czy innych dodatkowych czynności.

Poznaj specyfikację tej blachodachówki:

  • Długość modułu: 350 mm
  • Wysokość przetłoczenia: 30 mm
  • Wysokość profilu: 11,5 mm
  • Szerokość użytkowa: 1147 mm
  • Szerokość całkowita: ~1186 mm


źródło i zdjęcia: Blachy Pruszyński

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT