Kärcher zdobywcą nagrody Axia 2020

Firma Kärcher została w tym roku laureatem Axia Best Managed Companies Award 2020. Jest to prestiżowa nagroda przyznawana corocznie przez Deloitte, Wirtschafts Woche, Credit Suisse i BDI.

Kärcher zdobywcą nagrody Axia 2020

Kärcher nagrodzony w kategorii - najlepiej zarządzanych przedsiębiorstw 

Wiodący producent sprzętu czyszczącego otrzymał ją już w 2008 roku. Wówczas niemiecką firmę doceniono za zrównoważone zarządzanie. Od tego czasu firma odnotowała bardzo dynamiczny, globalny wzrost. Dzięki skutecznej, długoterminowej strategii w tym czasie zarówno obrót, jak i liczba pracowników, podwoiły się.

"Ta nagroda wiele dla nas znaczy. Potwierdza, że z powodzeniem i konsekwencją realizujemy wartości firmy rodzinnej takie jak: innowacja, wizja i zrównoważone zarządzanie. To wszystko wdrażamy dzięki silnej, skupionej na kwestiach pracowniczych kulturze organizacyjnej" powiedział Hartmut Jenner, dyrektor generalny i prezes zarządu Kärcher.

Prestiżowy konkurs został zapoczątkowany w latach 90-tych przez firmę Deloitte w Kanadzie i jest obecnie prowadzony w ponad 20 krajach. Przedstawiciele firmy doradczej osobiście wręczyli nagrodę Hartmutowi Jennerowi w siedzibie firmy Kärcher w niemieckim Winnenden.

Planowana uroczystość wręczenia nagrody Axia Best Managed Companies w Düsseldorfie została odwołana z powodu działań podjętych w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Źródło i zdjęcia: Kärcher 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE