Certyfikat Solidna Firma dla FERRO

W Centrum Wystawowo - Konferencyjnym Zamku Królewskiego na Wawelu, 16 lutego 2011 roku, podczas finału regionalnego Województwa Małopolskiego, firmie Ferro S.A. został przyznany prestiżowy certyfikat SOLIDNA FIRMA 2010.

Certyfikat Solidna Firma dla FERRO

FERRO biorąc udział w Programie, poddało się dobrowolnie ocenie i przeszło trzy-etapowy proces weryfikacji prowadzony przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych. Tym samym Firma po raz kolejny potwierdziła, iż jako przedsiębiorstwo jest rzetelnym płatnikiem, dobrym pracodawcą, a także marką godną zaufania.

FERRO S.A. należy do grona 400 spółek notowanych na GPW w Warszawie, jest liderem sprzedaży zaworów oraz drugim z najważniejszych rynkowych graczy w zakresie sprzedaży baterii. Firma oferuje swoje produkty pod markami własnymi Ferro i Weberman, jest również przedstawicielem na Polskę uznanych włoskich producentów Caleffi i Cimm.

Oferta firmy systematycznie rozszerzana o nowe linie i wyroby jest znana nie tylko na rynku krajowym - spółka odnotowuje stały wzrost eksportu i umacnianie pozycji na rynkach zagranicznych, takich jak: ukraiński, rumuński, bułgarski i francuski. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, między innymi: Teraz Polska 2010, Gazele Biznesu 2010, Złoty Laur Konsumenta 2010, Medal Europejski 2010.

źródło i zdjęcie: www.ferro.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE