PRODUCENCI
Sto Sp. z o.o.
ul.Zabraniecka 15, 03-872  Warszawa
tel. 22 5116 100, 102

Sto Sp. z o.o. jest firmą-córką międzynarodowego koncernu Sto AG, wiodącego producenta systemów ociepleń, obecnego na rynkach międzynarodowych od ponad 50 lat, w Polsce od ponad dziesięciu i znaczącego producenta systemów i produktów do wnętrz.

Oferta Sto obejmuje: systemy ociepleń elewacji - bezspoinowe oraz wentylowane, podwieszane, system ocieplania stropów nad pomieszczeniami nie ogrzewanymi, tynki i farby elewacyjne oraz do wnętrz, dekoracyjne powłoki ścienne i sufitowe, kreacje, sufity i powłoki akustyczne, elementy architektoniczne i sztukaterie z Verofillu, systemy i produkty dla renowacji starych budowli, systemy naprawy i ochrony betonu oraz powłoki posadzkowe w technologiach StoCretec.

Wszystkie systemy i produkty Sto-ispo odpowiadają najwyższym standardom jakościowym i spełniają wysokie kryteria ekologiczne, nie zawierają rozpuszczalników ani metali ciężkich, nie wydzielają szkodliwych substancji. Wszystkie, co do których istnieje taki wymóg, posiadają aprobaty, certyfikaty i atesty.

Systemy i produkty Sto produkowane są w nowoczesnej fabryce w Warszawie i rozprowadzane w sieci sprzedaży bezpośredniej poprzez 13 centrów sprzedaży. Do dyspozycji Klientów jest 50-ciu doradców handlowych, kilkunastu mistrzów wdrożeniowych i doradców technicznych. Taki system sprzedaży zapewnia komunikację z klientami i pozwala pełniej realizować filozofię firmy "Budować świadomie".

Sto posiada Certyfikat Systemu Jakości potwierdzający spełnienie wymagań AQAP 2120:2003 i Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością potwierdzający spełnienie wymagań normy PN-EN ISO 9001: 2001.

Produkty Sto były wielokrotnie wyróżniane m.in. prestiżowymi nagrodami Międzynarodowych Targów Budma w tym medalem Najlepszemu z Najlepszych, medalami europejskimi BCC a sama firma, w rankingu "Wehikuły czasu" - na najzdrowsze przedsiębiorstwa, została zaliczona do elitarnego grona 1% firm o najmniejszym ryzyku upadłości w Polsce.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT