Farba na elewację? Poznaj StoColor Dryonic®

Sto Sp. z o.o. ma w swojej ofercie farby z technologią Dryonic®, które hamują rozwój alg i grzybów na elewacji, chronią kolory, zwłaszcza te intensywne, przed blaknięciem. Przeznaczone są dla wszystkich standardowych podłoży oraz zabezpieczają drewniane elewacje i dachy.

Farba na elewację? Poznaj StoColor Dryonic®

Zalety StoColor Dryonic®

  1. Technologia Dryonic - bioniczna technologia chroniąca elewację przed algami i grzybami,
  2. Technologia SunBlock - StoColor Dryonic® S - ochrona koloru elewacji przed blaknięciem,
  3. Technologia X-black - StoColor Dryonic X-black - ochrona przed nagrzewaniem wskutek działania promieni słonecznych,
  4. Bogata i trwała kolorystyka,
  5. Na wszystkie standardowe podłoża StoColor Dryonic® Wood - na podłoża drewniane.

Czym jest technologia Dryonic®?

Genialne rozwiązanie: ta inteligentna technologia, wzorowana jest na namibijskim chrząszczu, który z mgły pozyskuje niezbędną do życia wodę. Jego pancerz posiada specyficzą mikrostrukturę, dzięki której woda nie wsiąka tylko spływa z powierzchni. Ta sama struktura wykorzystana w farbach StoColor Dryonic® umożliwia błyskawiczne odprowadzenie wody i wilgoci, które powstają na elewacji po deszczu, rosie czy mgle. Hamuje to rozwój algi grzybów i to bez dodatków z biocydów.

StoColor Dryonic® S

„S“ jak SunBlock Technology, technologia chroniąca intensywnie kolorowe elewacje przed blaknięciem wskutek działania promieni słonecznych. StoColor Dryonic® S gwarantuje trwały kolor elewacji przez długie lata.

Ochrona drewnianych elewacji

Nowoczesne elewacje drewniane są ładne i modne. Łatwo tu jednak o rozwój alg i grzybów. StoColor Dryonic® Wood chroni powierzchnię drewna przed wilgocią. Farba ta łączy w sobie również wszystkie zalety technologii SunBlock i X-black, chroniąc tym samym drewnianą elewację przed utratą koloru i przed nadmiernym nagrzewaniem.

Źródło, zdjęcie, film: Sto Sp. z o.o.

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT